Altın Örümcek Web Ödülleri halka açıldı

Altın Örümcek Web Ödülleri halka açıldı

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında yüksek puanı alan web siteleri belli oldu.

Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri'nde jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında yüksek puanı alan web siteleri belli oldu. Jürinin her kategoride seçtiği en iyi 10 web sitesi aynı zamanda halkoyuna sunuluyor. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile yapılacak değerlendirme sonuçlarına göre her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

30 Nisan'a kadar sürecek jüri final değerlendirmesi ve halk oylaması sonucunda 35 kategoride Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri belirlenecek.

Halk  oylamasına katılanlar sürpriz hediyeler kazanıyor

Finale kalan web sitelerini değerlendirmek ve halk oylamasına katılmak için www.altinorumcek.com web sitesine giriyorsunuz. Finale kalan web siteleri içerisinde destekleyeceğiniz web sitesine karar veriyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip ALTIN yazıp bir boşluk bırakarak desteklediğiniz web sitesinin Ref ID'sini yazıp 3969'a kısa mesaj yollamanız yeterli oluyor. Halk oylamasına SMS göndererek katılanlar aynı zamanda çeşitli hediyeler kazanma şansına da kavuşuyor.

SMS ile oylamaya katılanlar arasından iki yüzüncü kişi Sony DSC-W350 fotoğraf makinesi, altı yüzüncü  kişi Navitech navigasyon cihazı, bininci kişi  Sony Playstation 3, bin 500'üncü kişi Nokia E 72 cep telefonu, 2  bin 500'üncü  kişi Sony MP3 Player, 3 bin 500'üncü  kişi Toshiba harici hard disk, 5 bininci  kişi Asus netbook kazanacak.

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar internet kullanıcılarının da organizasyona katılımının teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla Halk Oylaması uygulamasının gerçekleştirildiğini söyledi. Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin her kategoride belirlediği 10 site halkın oyuna sunulacak ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak “Halkın Favorileri” ayrıca belirlenecek. Altın Örümcek Web Ödülü almaya hak kazanan web siteleri Haziran ayında Turkcell Kuruçeşme Arena'da düzenlenecek ödül gecesinde açıklanacak.

9. Altın Örümcek Web Ödülleri'nin sponsorları arasında Sabah Gazetesi basın ana sponsoru olarak yer alıyor. Macline, Newtech, Telepati Telekom ve Tele.com.tr basın sponsorları olarak yer alırken, Btnet.com.tr ve Kurumsal Haberler online medya sponsorları, Botego ve Technotoday ise destekleyenler, İmalathane ise web sponsoru arasında bulunuyor.

  • Etiketler:

Yorum Yaz