Algün İnşaat'tan Düzce'ye dezenfeksiyon tüneli!

Algün İnşaat'tan Düzce'ye dezenfeksiyon tüneli!

Algün İnşaat, Düzce'de bulunan Algün Plaza girişi 4 metre uzunluğunda 2,5 metre yüksekliğinde özel bir dezenfeksiyon tüneli yaptırdı.

Algün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, "Sayın Cumhurbaşkanımızın küresel salgın korona virüs ( Kovid-19 ) karşısında, ekonomiye etkilerini azaltmak için alınan tedbirleri açıkladı. Biz, Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamalarını şöyle yorumluyoruz, 'biz devlet olarak yanınızdayız, ekonominin çarkları dönmeye devam etsin, vatandaşımızın sağlığını koruyalım ama ekonomik istikrarı da kaybetmeyelim.' İşte bu sebeple işlerimize devam ederken korona virüs tehlikesinin etkilerini azaltmak ve korunmak için Algün Plaza girişimize çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımıza ve tüm Düzce halkımızın sağlığı düşünerek, 4 metre uzunluğunda 2,5 metre yüksekliğinde özel bir Dezenfeksiyon Tüneli yaptırdık. Sosyal mesafeyi koruyarak tünelin içinden geçerken elbiselerinin üzerinde var ise zararlı maddeleri dezenfekte etmekte yardımcı olmaktadır. Sosyal izolasyon ve hijyene dikkat etmeliyiz" dedi. 

Tünelin içindeki dezenfektan malzemesinin insan sağlığına hiçbir zararlı etkisi olmadığını söyleyen Cihat Algün içinden geçtiğimiz bu zorlu günleri dayanışma içinde hep birlikte aşacaklarını, tedbirlerin en büyüğünün evde kalmak olduğunu sözlerinde vurguladı.

  • Etiketler:

Yorum Yaz