5 odalı turizmi sevdi şimdi de 5 villalı site inşa edecek

5 odalı turizmi sevdi şimdi de 5 villalı site inşa edecek

Bodrum'da Gizia5oda Oteli ile turizme giren İsmail Kutlu, şimdi de 5 villalı butik siteler inşa edecek

 

Kaynak: SİNAN ÖZEDİNCİK / Sabah
 

Tekstil sektöründeki başarılı markalardan Gizia, bu yılın başından itibaren markasını farklı alanlarda da konumlandırmaya başladı. 2005'ten beri Rusya ve Avrupa'da büyüyerek dikkat çeken Gizia markasının sahibi İsmail Kutlu, Fashion Week Komite Başkanlığı'ndan istifa ettikten sonra kendi işinin başına geçti ve yeni projeler üretmeye başladı. Kendi markasına daha fazla zaman ayırmak için ayrılan Kutlu; "Turizm ve inşaat işinde de büyümek ve başarılı olmak için kolları sıvadım" diyor.

İşadamı, Gizia'nın lüks, elegan ve sofistike gibi marka kodlarını daima başrolde tutacakları yeni projeleri olduğunun altını çiziyor. Bu yaklaşımla geçen yıl Bodrum -Türkbükü'nde faaliyete geçen "Gizia5oda" isimli butik otel & restoran markanın turizm alanında yeni yatırımların habercisi oldu. Kutlu, inşaat sektöründe şimdiden Bodrum'da çeşitli araziler satın aldığını belirterek Gizia Ev'leri adı altında önümüzdeki yıl villa-rezidans inşaatına başlayacağını belirtti. Kutlu ayrıca 'Butik site ve rezidanslar, orta vadeli hedeflerimiz içinde yer alıyor' diyor.


Moskova'da 9 mağaza oldu
Kutlu'nun yarattığı Gizia markası, Moskova'da 9 mağazaya ulaştı. Ürün fiyatlarının 250 eurodan başladığı markanın yurtdışında Dolce &Gabana, Roberto Cavalli gibi markalarla aynı yerde satıldığını söyleyen Kutlu, "Zenginin olduğu her yerde Gizia var" diyor. Kutlu, Rusya ve ABD'nin ardından rotalarında zengin kesimin arttığı Çin'in olduğunu da açıkladı. Kutlu, dünyada toplam 100 noktada Gizia'nın satıldığını söylüyor.

  • Etiketler:

Yorum Yaz