“Gayrimenkul Okulu” eğitime başlıyor!

“Gayrimenkul Okulu” eğitime başlıyor!

GAPAS ve İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliğiyle “Gayrimenkul Okulu” eğitime 30 Nisan'da başlıyor.

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Profesyonelleri Derneği (GAPAS) ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, gayrimenkul sektöründe akademik deneyim ve sektör tecrübesini birleştirerek ‘Gayrimenkul Okulu' için iş birliği yaptı. Gayrimenkul sektöründe çalışan ya da çalışmak isteyenlerin mesleki gelişimlerine destek olmak için oluşturulan eğitimler 30 Nisan'da başlıyor.


GAPAS ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş birliğiyle ekonominin lokomotiflerinden gayrimenkul sektöründe çalışan ve çalışmak isteyenlerin mesleki gelişimlerini desteklemek için başlayacak “Gayrimenkul Okulu” sektöre donanımlı bireyler yetiştirmek, ekonomiye ve istihdama katkı sağlamak amacıyla eğitimlerine başlıyor. 30 Nisan 2021'den itibaren sektörün önde gelen iş insanları, eğitmenleri ve İstanbul Ticaret Üniversitesi akademisyenleri tarafından verilecek eğitimler yeni (sıfır) ve ikinci el gayrimenkul satışı ve kiralaması süreçlerine odaklanacak, sorumlu emlak müşavirliği sınavlarına hazırlık imkânı verecek. Gayrimenkul hukukundan pazarlamaya, satış tekniklerinden müşteri yönetimine kadar sektörde bir gayrimenkul uzmanının ihtiyaç duyduğu tüm eğitimleri en güncel haliyle katılımcılarına sunacak.  
 
Nazmi DURBAKAYIM'dan ‘Liderlik' Eğitimi

 
Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Profesyonelleri Derneği (GAPAS) ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi iş birliği ile gerçekleşecek eğitimde, Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği) Başkanı Sn. Nazmi DURBAKAYIM, gayrimenkulde ‘liderlik' üzerine bir eğitim verecek.
 
Gayrimenkulde Pazarlama ve Dijital Dönüşüm, Gayrimenkul Hukuku, 2. El Gayrimenkul, Proje Satış ve Kişisel Gelişim, Gayrimenkulde Liderlik ve Marka Oluşturma olmak üzere beş modülden oluşan eğitimde, tüm modüller etkileşimli bir tartışma ortamında vaka analizleriyle birlikte ele alınacak. Program sonunda Sn. DURBAKAYIM liderlik üzerine konuşma yapacak.
 
Online gerçekleştirilecek eğitimler 30 Nisan'da başlıyor
 
Eğitimler, 30 Nisan - 6 Mayıs tarihleri arasında online olarak alanında uzman isimler tarafından katılımcılara aktarılacak.  Esra Tümen, Dr. Serkan Akgün, Güven Açık ve Murat Can Gökdemir gibi isimlerin vereceği 22 saatlik eğitim programında, gayrimenkul pazarlamada yeni trendler, iletişimin yeni dili, hedef kitle analizi, gayrimenkul satış sözleşmeleri, nitelikli emlak portföyü oluşturma, taşınmaz ticareti ve devir işlemleri, yabancıya satış süreci, portföy alma ve kazanma, emlak satış ve kiralamanın şifreleri, gayrimenkul sunum ve maketten satış teknikleri, yüz yüze ve telefonla satışta pazarlama teknikleri, müşteri yönetimi ve itiraz karşılama sanatı eğitimleri bulunacak.

Emlak Müşavirliği'ni meslek olarak edinmek isteyen gayrimenkul danışmanlarının alması gerekli ‘Mesleki Yeterlilik Belgesi' sınavına hazırlık imkânı sunacak, sonunda katılım sertifikası da verilecek eğitim programı hakkında 0212 266 70 22 nolu telefon numarasından veya http://sem.ticaret.edu.tr/egitim/gayrimenkul-okulu/  web sitesinden bilgi alınabilir.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Türkiye'deki hastane binalarının ortalama yaşı kaça indi?
  • 28.11.2022 17:22

Türkiye'deki hastane binalarının ortalama yaşı kaça indi?

Sağlık Bakanlığınca yapılan yeni yatırımlar ve inşa edilen şehir hastaneleri ile ...

Türkiye, turizmde artık süper ligde!
  • 25.11.2022 11:56

Türkiye, turizmde artık süper ligde!

Bakan Ersoy, “Hedefi 50 milyon turist 44 milyar dolar gelire çıkardık ama sene s ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg aracını test etti
  • 31.10.2022 10:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg aracını test etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin vizyon projeleri arasında yer al ...

Türkiye'nin 20'nci şehir hastanesi hizmete açılıyor
  • 26.09.2022 16:03

Türkiye'nin 20'nci şehir hastanesi hizmete açılıyor

Türkiye'nin en büyük şehir hastaneleri arasına girecek Etlik Şehir Hastanesi, 28 ...

TOGG'dan dünyanın güneyine yolculuk
  • 14.09.2022 17:26

TOGG'dan dünyanın güneyine yolculuk

TOGG, kış testlerinin devamı için Arjantin'in Güney Kutbu’na en yakın noktası Us ...

"Yüzen Otel"e dönüştürülen feribot, Van Gölü'nde turizmi canlandıracak
  • 01.09.2022 16:05

"Yüzen Otel"e dönüştürülen feribot, Van Gölü'nde turizmi canlandıracak

Van Edremit Belediyesi, yıllarca Van-Tatvan arasında yolcu ve yük taşımacılığı y ...