Yapıveri.com yapı sektörünün veri merkezi

Yapıveri.com yapı sektörünün veri merkezi

Yapiveri.com isimli portal sadece Türkiye'nin değil, 35 ülkenin daha verilerini elde etme olanağını sağlıyor

 

Yapı-Endüstri Merkezi, yapı sektörünün yıllardan beri sorun haline gelen bir sorununa çözüm getirmek için  somut bir adım attı. Kurduğu yapiveri.com isimli portalla şirket sadece Türkiye'nin değil, 35 ülkenin daha verilerini elde etme olanağını sağlıyor.

Aslında yapiveri.com'u bir bilgi elde etme portalı olarak değerlendirmek doğru değil. Çünkü, portal bir tür danışmanlık yapmak hedefiyle kuruldu. Ama, üye kullanıcının, ürün geliştirirken, yatırım kararlarını verirken, pazarlama ve satış stratejilerini belirlerken, yurtdışı pazarları ve yerli-yabancı projeleri analiz ederken, ekonomi ve finans verileri ile yapı sektörü verilerini karşılaştırırken danışmanlık verecek en kapsamlı güncel bilgiye günlük olarak ulaşmasını sağlamak.
 
İnşaat sektörünü yakından takip edenler Yapı-Endüstri Merkezi'nin 1999'dan beri 'Türk Yapı Sektörü Raporu' isimli bir çalışmayı her yıl yayınladığını bilir. Pek çok profesyonel için önemli bir kaynak olan bu raporlar, bugüne kadar yayınlanan tüm sayılarıyla bu portalda yer bulacak.
 
Bu arada yapıveri.com'un sitesinde inşaat sektöründeki gelişmelerini takip ettiği ülkeler ise Almanya, Avusturya, İsviçre, Hollanda, Yunanistan, İngiltere, İrlanda, Fransa, Belçika, İtalya, İspanya, Portekiz, Danimarka, İsveç, Finlandiya, Norveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Slovakya, Hırvatistan, Macaristan, Slovenya, Kazakistan, Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Sırbistan, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya, Estonya, Latvia, Lituanya, Dubai  ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden oluşuyor.

 
  • Etiketler:

Yorum Yaz