maritbet girişmaritbet
Ünlü şovmenin evinden görüntüler!

Ünlü şovmenin evinden görüntüler!

Ünlü şovmen Cem Yılmaz’ın, evinin iç mimarı Deniz Duru Instyle Home’un Şubat sayısına konuştu

Ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın, evinin iç mimarı Deniz Duru Instyle Home'un Şubat sayısına konuştu. Yılmaz, evini Instyle Home'a açarken iç mimarı Duru çarpıcı bilgiler verdi. İşte o röportajdan küçük bir bölüm:

CEM YILMAZ'IN EVİNİN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN!

- Cem burayı 1 yıl önce aldı. Aslında villası tadilatta olduğu için geçici süreliğine buraya taşınma kararı vermişti. İçinde yaşadıkça zamanla evi sevmeye başladığını fark etti. ‘Şurasını nasıl yapalım, burası nasıl olsun Deniz?' diye sorarken, baktık ki işleri burada da büyütüp, dekorasyonuna kapsamlı el atmaya başlamışız.

- Cem'in isteklerinin hiçbiri bana absürd gelmedi. Diğer evini yaparken de zevklerini, önceliklerini iyice öğrendiğim için açıkçası zorlanmadım. Cem Yılmaz, özel hayatında yaşamı kolaylaştırmayı seven, ne istediğini iyi bilen biri.

- Cem'in eski karikatür toplama merakı da vardır. Salonun en uzun beton duvarındaki iki adet orijinal Jean-Michel Basquiat baskıları dikkat çekiyor. İkisi burada, ikisi de diğer evindedir.

- Barı eskicide gördüğüm bir mobilyadan esinlenerek yapmıştım, Yılmaz'ın arkadaşları varken, tavla masası hiç boş kalmıyor.

Haber 3

 

Yorum Yaz