Trend’i İstanbul ve Bodrum’a TAŞIYACAK!

Trend’i İstanbul ve Bodrum’a TAŞIYACAK!

Göğüş Yapı, içinde vale parkingi ve helikopter kiralama servisi bulunan Ankara’daki Trend Residence projesinin benzerini İstanbul Sarıyer ve Bodrum’a taşıyacak. Her iki proje toplam 80 milyon dolara malolacak.

Dilek TAŞ / Sabah Emlak&Mortgage

2008 yılında Ankara'da yaptığı Trend Residence projesi ile gayrimenkul sektörüne adım atan Göğüs Yapı, projeyi İstanbul ve Bodrum'a taşıyor. Şirket, İstanbul Sarıyer'de 150 konutluk Trend Residence İstanbul, Bodrum'da ise daha çok yazlık ve ikinci konut olarak kullanılabilecek 75 rezidanslık Trend Residence Bodrum projelerine start verecek. Göğüş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş, Sarıyer projesinin Nisan ayı itibariyle inşaatına başlanacağını ve 2011 yılında teslim edilmesinin planlandığını kaydetti. Gögüş ‘Bodrum projesini ise bu yıl sonunda tamamlayarak ev sahiplerine 2011 evlerindetatil yaptırmayı hedefleniyoruz. Her iki proje için toplam 80 milyon dolarlık yatırım yapacağız' diye konuştu.
Ev sahipleri helikopter kiralayabilecek
Göğüş, Trend Residence markasını bir zincir haline getirmeyi hedeflediklerini kaydederek İstanbul ve Bodrum'da başka projelerle de ilgileneceklerini kaydetti. Göğüş, marka ile en büyük iddialarının ise proje içnde yer alan ‘Class Plus' olarak adlandırdıkları hizmet olduğu kaydetti. Bu hizmet ile ev sahiplerine house keeping'ten vale parkinge özel araçtan sağlık ve turizm danışmanlığına kadar geniş bir hizmet sunduklarını kaydeden Göğüş, “İhtiyacı olanlara helikopter kiralama hizmeti bile sunacağız” diye konuştu. Sarıyer'de yapılacak olan Trend Residence projesinde büyüklükleri 60 ile 270 metrekare arasında değişen 150 daire yer alacak. Projede 60 ile 130 merekare arasında değişen 1+1 dairelere ağırlık vereceklerini kaydeden Göğüş, “Bu projede şimdiye kadar ev almamış insanları sevindireceğiz. Daire satın alanları da tekrar daire almaya teşvik edeceğiz” diye konuştu. Göğüş, Sarıyer projesinin lüks standartlarda bir proje olduğunu kaydederek daire satış fiyatlarını henüz netleştirmediklerini ancak metrekare satış fiyatlarının ortalama 5 bin dolar ve üstünde olacağını kaydetti.
Butik otel de olacak
Göğüs, her iki proje içinde butik otel de yapacaklarını ve oteli de kendilerinin işleteceğini söyledi. Class Plus hizmetinden dolayı işletme konusunda da deneyimler edindiklerini kaydeden Göğüş, ‘Butik otelimiz rezidnaslarımıza da hizmet verecek“ diye konuştu.
Sarıyer Trend
* 150 konut
* m2 fiyatı 4 bin dolar
* üstü Butik otel
Bodrum Trend
* 75 rezidans
* Butik otel
 

İletişim bilgileri
Web: www.trendcankaya.com

E-posta: info@gogusholding.com.tr
Tel: 444 0 989
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz