maritbet girişmaritbet
Tahincioğlu, REstate'ye sponsor oldu!

Tahincioğlu, REstate'ye sponsor oldu!

Türkiye’nin en fazla Leed sertifikalı yapısına sahip olan Tahincioğlu Gayrimenkul, 10-11 Mayıs tarihleri arasında Hasköy İplik Fabrikası’nda gerçekleşecek olan 12. Gayrimenkul Zirvesi ve İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı’na çevre dostu sponsoru oldu

Türkiye'nin en fazla “Leed” sertifikalı yapılarına sahip olan Tahincioğlu Gayrimenkul, 10-11 Mayıs tarihleri arasında Hasköy İplik Fabrikası'nda gerçekleşecek olan 12. Gayrimenkul Zirvesi ve İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı'na “Çevre Dostu Sponsoru” oldu. 

 
Yeşile, doğal hayata, doğal kaynakların verimli kullanımına, sağlıklı ve sürdürülebilir mekanların geliştirilmesine önem veren Tahincioğlu Gayrimenkul,  12. Gayrimenkul Zirvesi ve İstanbul REstate Gayrimenkul Fuarı'na “Çevre Dostu Sponsoru” oldu. Tahincioğlu Gayrimenkul, “Yeşil Bina” statüsünde inşa edildiğinin belgelenmesi amacıyla Amerika Yeşil Bina Konseyi tarafından düzenlenen LEED sertifikasına Nidakule Göztepe, Palladium Tower, Finans Merkezi Ofis  Kulesi ve Antakya Palladium AVM Projeleri ile başvuru yaptı. Şirket, bu alanda Türkiye'den en fazla Leed sertifika başvurusu yapan ve  almaya hak kazanan gayrimenkul şirketi unvanına sahip. 
 
Leed kriterlerine göre tasarlanan ve inşa edilen binalar; inşaatın çevreye verdiği olumsuz etkileri en aza indiriyor. Standart binalara göre yüksek oranlarda enerji, su ve hammadde tasarrufu sağlanıyor. 
 
2023 vizyonu ele alınacak
 
12'nci Gayrimenkul Zirvesi'nde; “Geleceği Yapılandırmak: 2023 Vizyonunda Gayrimenkul Sektörü”nün yanı sıra “Yaşamda Dün, Bugün, Yarın: Kentsel Dönüşüm”, “Değişen Yaşamlar, Dönüşen Kentler: Dünya Uygulamaları”, “İstanbul Finans Merkezi”, “Uluslararası Yatırımcılar Neden Türkiye'yi Tercih Ediyor?”, “Gayrimenkul Sektöründe Pazarlama ve Satışta Nasıl Yenilikçi Olunur”, “STK'lar Gayrimenkul Sektörünü Mercek Altına Alıyor” başlıklı oturumlarda, yerli ve yabancı birçok önemli isim bilgi paylaşımında bulunacak, Türkiye gayrimenkul sektörü tüm açılardan ele alınacak.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 36 yaşında
  • 03.07.2024 14:16

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 36 yaşında

Adını İstanbul'un fethini gerçekleştiren Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet'te ...

İstanbul'a 3 yeni uluslararası kongre geliyor
  • 10.05.2024 17:34

İstanbul'a 3 yeni uluslararası kongre geliyor

İTO Başkanı Avdagiç, ABD Ulusal Emlakçılar Birliğinin 2025 yılı kongresi, Ulusla ...

Emlak Katılım, 5 yeni şube daha açtı
  • 09.05.2024 11:07

Emlak Katılım, 5 yeni şube daha açtı

Emlak Katılım, Bursa'da Demirtaş, İstanbul'da Tuzla Sanayi, Bayrampaşa, Beylikdü ...

Yılın ilk çeyreğinde 27,1 milyon yolcu İstanbul'daki havalimanlarından uçtu
  • 25.04.2024 16:52

Yılın ilk çeyreğinde 27,1 milyon yolcu İstanbul'daki havalimanlarından uçtu

İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanları, ocak-mart döneminde, geçen yılın aynı d ...

Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı açıldı
  • 27.02.2024 12:20

Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı açıldı

İstanbul'un en eski demir yolu hatlarından biri olan Sirkeci-Kazlıçeşme arasında ...