Remax'liler Antalya'da buluştu

Remax'liler Antalya'da buluştu

2010 RE/MAX Türkiye Uluslararası Kongresi Antalya Rixos Hotel’de gerçekleştirildi…

 
RE/MAX Türkiye 11. Uluslararası Kongresi'ni, 700 kişiyi aşkın bir katılımla bu yıl yine Antalya'da gerçekleştirdi. 2009 yılında Avrupa'da Yılın Ülkesi ödülü ile birlikte 2 dünya şampiyonluğu, bir dünya üçüncülüğü ve çok sayıda uluslararası ödül kazanan Türkiye'deki RE/MAX'liler, Antalya'daki Kongre'de yeni dönemin büyüme stratejilerini ele aldılar.
 
“Paylaşarak büyüyoruz, büyüdükçe paylaşıyoruz” temalı bu yılki Kongre'de RE/MAX Türkiye kurucusu ve Genel Müdürü Murat Goldştayn başta olmak üzere, yerli ve yabancı uzman konuşmacılar, RE/MAX Türkiye'nin küresel krize rağmen sağladığı uluslararası başarıda, paylaşıma dayalı iş modellerinin büyük rol oynadığını vurguladılar.
 
Üç gün boyunca devam eden RE/MAX Türkiye Uluslararası Kongresi'nde, RE/MAX sistemindeki deneyimli başarılı gayrimenkul profesyonelleri bilgi ve deneyimlerini aktarırlarken, yaşamın farklı alanlarında başarısını kanıtlamış uzmanlar da, RE/MAX'lileri yeni ufuklara sürüklediler.
 
Ana sponsorluğunu ING Bank, medya sponsorluklarını Milliyet ve Posta Gazeteleri'nin üstlendiği Kongre'nin ilk günü, brokerlar ve gayrimenkul danışmanları için ayrı ayrı düzenlenen panellerde, RE/MAX sisteminin paylaşım modelleri olan yönlendirme (refferal) ve ortaklık (corporation) ile pazarlama planlarının hazırlanması konuları ele alındı. Paylaşım konulu broker panelinde, konuşmacılar bölgesel uzmanlaşmanın önemine değinerek, uzmanlık bölgelerine diğer ofislerden yapılan yönlendirmeler ya da gayrimenkul pazarlaması konusunda gerçekleştirilen işbirliklerinin, satış hızı ve karlılık açısından büyük önem taşıdığını vurguladılar. Gayrimenkul danışmanlarına yönelik “Pazarlama planı” konulu panelde ise, alternatif pazarlama yöntemleri ve pazarlama planının evreleri tartışıldı.
 
16-18 Nisan tarihleri Antalya Rixos Hotel'de gerçekleştirilen kongrede, Türkiye'de sağlıklı beslenme alanındaki çalışmalarıyla ün yapan aile hekimliği uzmanı Dr. Ender Saraç, vergi konularındaki köşe yazıları ile tanınan Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölüm Başkanı Şükrü Kızılot ve Basketbol Milli Takım eski antrenörlerinden başarılı basketbol coach'u Çetin Yılmaz, kendi alanlarından yola çıkan sunumlarla, RE/MAX'lilere farklı bakış açıları kazandırdılar. ING Bank Kurumsal Gelişim Uzmanı Murat Şenel de,  konut finansmanı ve kurumsal işbirliği konularındaki gelişmeleri aktardı.
 
2009'un yıldızları ödüllerini aldılar
Geçen yılın başarılı RE/MAX ofisleri ve gayrimenkul profesyonelleri de kongre kapsamında düzenlenen görkemli ödül töreninde sahneye çıktılar. Türkiye'de en yüksek ciro gerçekleştiren ofis sıralamasında RE/MAX Yıldız birinci, RE/MAX 7 Tepe ikinci ve RE/MAX Armoni üçüncü olurken, Türkiye'de en fazla işlem yapan ofis sıralaması ise RE/MAX Yasmin, RE/MAX Yıldız ve RE/MAX Karun olarak gerçekleşti.
 
Geçen yıl aynı alanda dünya şampıyonluğunu da elde eden RE/MAX 7 Tepe'den Hasan Can, ciro sıralamasında Türkiye birincisi oldu, onu RE/MAX Ekstra'dan Gökhan Taş ve RE/MAX Erguvan'dan Engin Eren izledi. Birçok kategoride ödüllerin dağıtıldığı gecede, müşteri memnuniyeti ödülleri de, RE/MAX Vega, RE/MAX Yıldız ve RE/MAX Ekol ofislerine gitti. RE/MAX Uluslararası Kongresi'nde yoğun geçen üç günün ardından katılımcılar gala yemeğinde Zerrin Özer'in birbirinden keyifli şarklıları eşliğinde yorgunluklarını attılar.
  • Etiketler:

Yorum Yaz