Polat Alemdar Ukra City’nin reklam yüzü oldu

Polat Alemdar Ukra City’nin reklam yüzü oldu

Türkiye'nin en çok takip edilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Ukra City Esenyurt projesinin reklam yüzü oldu

Türkiye'nin en çok takip edilen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi dizisinde “Polat Alemdar” karakterini canlandıran  başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, Ukra City'nin reklam yüzü oldu.

Birçok inşaat projesine imza atmış olan Ukra İnşaat'tan yapılan açıklamaya göre; geçtiğimiz Pazar günü resmi satışlarına başlanan ve Esenyurt bölgesinin en prestijli projelerinden biri olacak olan Ukra City projesinin reklam yüzü olarak Necati Şaşmaz belirlendi.

Yayınlanmaya başlayan reklam filminin Ukra City projesinin satışlarını büyük ölçüde etkilemesi bekleniyor.

Ukra City Esenyurt'ta 75 bin TL!

Ukra Grup'un 2 bin 500 konutluk dev projesi Ukra City Esenyurt'ta hayata geçiyor. Ocak ayında Esenyurt'ta home ofis, 190 ofis ve 90 konuttan oluşan Han Plus, mayısta ise 378 konutluk Hane Plus projesine başlayan Ukra Grup şimdide hız kesmeden 2 bin 500 dairelik Ukra city projesine başlıyor.

Ukra Grup 2012 yılında tamamlaması planlanan Ukra city projesinin yanı sıra firma 2011'de en küçüğü 1000 konutluk üç proje daha planlıyor. 

Ukra Group Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Yavuz, dev projenin 2012'de tamamlanacağını ve bunun dışında en küçüğü bin konutluk üç proje daha planladığını dile getirdi.

Ukra City Esenyurt'ta 63 ile 160 metrekarelik 1+1, 2+1 ve 3+1 konutların fiyatları 75 bin liradan başlıyor, 211 bin liraya kadar çıkıyor. Ukra City'de yüzde 30 peşinle Kuveyt Türk'ten konut kredisi kullanılabiliyor.  Ukra City iletişim bilgileri

Web: http://www.ukracity.com/

Web: www.ukrainsaat.com

E-posta: ukra@ukrainsaat.com      

Tel: 0 212 444 82 72

  • Etiketler:

Yorum Yaz