Nlogo İstanbul ve Nlive Bahçeşehir’e yoğun ilgi!

Nlogo İstanbul ve Nlive Bahçeşehir’e yoğun ilgi!

Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015’te Özyurtlar İnşaat’ın her iki projesine de uluslararası yatırımcı yoğun ilgi gösterdi

Özyurtlar İnşaat, dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ve dün sona eren Cityscape Global 2015'te Nlogo İstanbul ve Nlive Bahçeşehir projelerini tanıttı. Nlogo İstanbul ve Nlive Bahçeşehir, Körfez ülkelerinden gelen ziyaretçilerin yanı sıra uluslararası yatırımcılardan da büyük ilgi gördü. Türkiye'nin gayrimenkul yatırımları açısından cazip bir ülke olduğunu belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Standımızı ziyaret eden herkes ‘Sorunların gelip geçici olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Türkiye'den gayrimenkul almaya devam ediyoruz' şeklinde konuştu. Bu bizim için son derece önemli” dedi.

Nlive Bahçeşehir'in ilk lansmanını Türkiye'den önce Dubai'de yaptıklarını belirten Özyurt, “Projemizin gördüğü ilgiden ve satışlarımızdan son derece memnunuz. Biz Cityscape'de Nlive Bahçeşehir'in yanı sıra diğer projelerimiz Nlogo İstanbul, 1Coastal City ve NCadde Agora'nın da satışını gerçekleştirdik. İleriye dönük olarak bağlantılar kurduk. Bu anlamda fuar son derece verimli geçti” diye konuştu. 

Bahçeşehir'in merkezinde

Önümüzdeki günlerde satışa sunulacak olan Nlive Bahçeşehir projesini anlatan Tamer Özyurt, “Bahçeşehir'in merkezinde hayata geçen Nlive Bahçeşehir, 21 katlı tek bloktan ve 98 daireden oluşuyor. Projede, daire sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak 6 adet dükkan bulunuyor. Hem aile sıcaklığını yaşamak hem de konforlu ve eğlenceli bir hayat sürmek isteyenler için inşa edilen Nlive Bahçeşehir'de 1+1 daireler bulunmuyor. En küçük dairelerin 2+1'den başladığı projede, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar yer alıyor” açıklamasında bulundu.
Diğer üç proje hakkında da bilgi veren Özyurt şunları söyledi:

“Esenyurt'un merkezinde inşa edilen Ncadde Agora, iş dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. Rezidans dairelerden oluşan Ncadde Agora'da 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde 144 adet daire bulunuyor. Mayıs ayında satışa çıkan projenin şuana kadar yarısından fazlası satılmış durumda.

Esenyurt'ta hayata geçen Nlogo İstanbul, toplam üç etaptan ve 7 blokta 2 bin 679 daireden oluşuyor. İlk etabı geçen yıl satışa çıkan ve büyük ilgi gören Nlogo İstanbul'un şuanda ikinci etabı satılıyor. Her etapta 1+0'dan 3+1'e farklı tip ve büyüklüklerde daireler bulunuyor. Projede konutların yanı sıra sakinlerine alışveriş keyfi sunan ve içerisinde 100'den fazla dükkanın bulunacağı Cadde İstaNbul da yer alıyor. 

Büyükçekmece Gürpınar'da hayata geçen 1Coastal City, üç blokta 208 daireden oluşuyor. 1Coastal City'de, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse daireler bulunuyor. Özel teraslı daireleri ile deniz ve gökyüzünün maviliklerini evin içerisine kadar taşıyan 1Coastal City, İstanbul'da zevkin, mavinin ve yaşamın yeni adresi olmayı hedefliyor.”

Yorum Yaz

Benzer Haberler

 Nlive Bahçeşehir’de daire teslimleri başladı
  • 19.12.2017 11:35

Nlive Bahçeşehir’de daire teslimleri başladı

Özyurtlar Holding, Bahçeşehir'in en merkezi noktasında hayata geçirdiği ‘Nlive B ...

Özyurtlar İnşaat'ın 3 projesinde vade 20 yıla uzadı!
  • 21.02.2017 10:43

Özyurtlar İnşaat'ın 3 projesinde vade 20 yıla uzadı!

Türkiye'nin önemli gayrimenkul projelerine imza atan Özyurtlar İnşaat, projeleri ...

Özyurtlar, 5 projeyi birden inşa ediyor!
  • 02.01.2017 14:27

Özyurtlar, 5 projeyi birden inşa ediyor!

Özyurtlar İnşaat, Nlogo İstanbul, 1Coastal City, Nlive Bahçeşehir, Ncadde Agora, ...

Özyurtlar İnşaat projelerinde büyük kampanya!
  • 24.09.2016 14:27

Özyurtlar İnşaat projelerinde büyük kampanya!

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt, Büyükçekmece ve Bahçeşehir'deki 5 projesinde yüzde ...

Özyurtlar’ın beş projesi kampanyaya çıkıyor!
  • 05.09.2016 11:47

Özyurtlar’ın beş projesi kampanyaya çıkıyor!

Özyurtlar İnşaat'tan beş projesine özel 120 ay ve 0,70 faizle ev sahibi olma fır ...

Soyak'ın yeni projesinin adı belli oldu
  • 03.10.2015 20:50

Soyak'ın yeni projesinin adı belli oldu

Hadımköy'de inşa edilen Soyak Kuzey Bahçeşehir projesinin adı Soyak Konforia ola ...