MIPIM’in açılış gecesine yine Nef imza atacak

MIPIM’in açılış gecesine yine Nef imza atacak

Dünyanın en önemli gayrimenkul fuarı olarak kabul edilen MIPIM’in 25. yıl açılış gecesi, Türk gayrimenkul sektörüne keşifler kazandıran Nef’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek

Dünyada 27 trilyon dolarlık gayrimenkul pazarının en önemli fuarlarından olan ve sektörünün önde gelen oyuncularını bir araya getiren MIPIM, bu sene 11-14 Mart 2014 tarihleri Fransa'nın Cannes kentinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuarda Türkiye, bu sene onur ülkesi sıfatını Brezilya ve Rusya ile paylaşacak. 7 bin 500 firma ve 20 binin üzerinde ziyaretçinin katılması beklenen MIPIM Gayrimenkul Fuarı'nın 11 Mart 2014 günü düzenlenecek açılış gecesine ev sahipliği yapacak Nef, Türkiye'nin tanıtımını dünyanın zirvesine taşıyacak.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen projelerinin, dünyaya tanıtılmasını ve uluslararası önem taşıyan ortaklıklara zemin hazırlanmasını sağlayan bu önemli platformda Nef, sadece Türkiye'den katılım gösteren firmalara değil, aynı zamanda dünya gayrimenkul pazarının önemli oyuncularından İtalya, Almanya, Fransa, Hollanda, Rusya, Kanada, İngiltere gibi ülkelerin yatırımcılarına da Türk misafirperverliğini gösterecek. Nef, bu fuarla birlikte Türkiye'nin uluslararası alandaki tanıtımına katkıda bulunmakla birlikte bir dünya markası olma yolunda da önemli bir adım atmış bulunuyor.

Nef'ten Türkiye'nin tanıtımına büyük destek

Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur; ‘‘İstanbul'un birbirinden farklı köşelerinde yeni projeler üreten sadece bir gayrimenkul geliştiricisi değil, aynı zamanda da uluslararası bir tasarım ve gayrimenkul markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir marka olarak, geçtiğimiz yıl MIPIM'de yoğun bir ilgi ile karşılaştık. 2013 yılında düzenlenen görkemli açılışın ardından çok güzel övgüler aldık. Bu yıl da fuardaki binlerce katılımcıya, açılışta ev sahipliği yapma fırsatını ikinci kez elde ettik. Hem fuarda yer alacak tasarım odaklı standımızla hem de sponsoru olduğumuz açılış gecesiyle, buradaki yatırımcılara projelerimizle birlikte keşiflerimizi tanıtmaktan ve Türk gayrimenkul sektörünün önemli bir oyuncusu olarak, bulunduğumuz coğrafyanın en gelişmiş ülkesi olduğu mesajını tüm dünyaya vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.  

Erden Timur; ‘'Bu yıl 7 bin 500 firma ve 20 binin üzerinde ziyaretçinin katılması beklenen MIPIM Gayrimenkul Fuarı'na uluslararası karar verici 1.280 geliştiricinin yanı sıra 4 bin 300 yatırımcının katılması bekleniyor. Sırf bu rakamlar bile bu yıl 25.si düzenlenen organizasyonun dünya çapındaki önemini gösterirken fuarın Onur Ülkesi seçilen Türkiye'ye sağlayacağı potansiyel faydasını ortaya koymaya yetiyor” şeklinde açıklamalarına devam etti.

Yabancı yatırımcılarından Nef'e büyük ilgi

Geçtiğimiz yıl fuardan dünyaca ünlü mimarların tasarladığı projeler ile Foldhome, Foldoffice, ve Garantili Proje gibi keşiflerine gösterilen yoğun ilgi neticesinde, önemli iş birlikleri ve dünyaca tanınmış yabancı yatırımcılardan aldığı proje geliştirme teklifleri ile döndüklerini belirten Erden Timur bu yıl da yabancı yatırımcı ve fonların şimdiden fuarda gerçekleştirebilecekleri görüşmeler için kendileri ile iletişime geçtiklerini ifade etti.

Yer : InterContinental Carlton Hotel Cannes-Fransa
Tarih : 11 Mart 2014
Saat : 19.30

Yorum Yaz

Benzer Haberler

 Nef'ten 2022'nin ilk markalı arsa fırsatı! 2 bin TL taksitle arsa!
  • 30.12.2021 11:43

Nef'ten 2022'nin ilk markalı arsa fırsatı! 2 bin TL taksitle arsa!

Sektöre “markalı arsa’ ile yeni bir nefes getiren Nef, 2022’nin ilk fırsatı için ...

NEF, Amerika’daki projelerinin 8 ayda yüzde 64’ünü sattı
  • 24.11.2021 10:00

NEF, Amerika’daki projelerinin 8 ayda yüzde 64’ünü sattı

Bu sene konut tarafındaki gelirlerinin yaklaşık 60’ının yurtdışından gerçekleşec ...

Nef, Sıtkı Kösemen ‘Dönüşümler’ sergisini 16. Contemporary İstanbul’da sunuyor
  • 30.09.2021 16:51

Nef, Sıtkı Kösemen ‘Dönüşümler’ sergisini 16. Contemporary İstanbul’da sunuyor

Nef, sanatın farkındalık gücünü, sanatçı Sıtkı Kösemen’in sergisinde bir kez dah ...

Nef Garantili Kira Desteği nedir?
  • 13.12.2017 16:40

Nef Garantili Kira Desteği nedir?

Nef tarafından açık artırmayla satılacak olan dükkanlar için Garantili Kira Dest ...

Murat Özyeğin, RE360'a katıldı!
  • 06.12.2017 11:58

Murat Özyeğin, RE360'a katıldı!

Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, Gayrimenkulün Büyük Buluşması R ...

FC Barcelona’nın yeni sponsoru Nef!
  • 18.05.2017 10:26

FC Barcelona’nın yeni sponsoru Nef!

Türkiye’nin lider gayrimenkul firması Nef, FC Barcelona ile 3 yıllık sponsorluk ...