Mersin 4. Yapı Emlak Fuarı 22-25 Nisan’da

Mersin 4. Yapı Emlak Fuarı 22-25 Nisan’da

Mersin 4. Yapı ve Emlak Fuarı 22-25 Nisan arasında gerçekleştirilecek

 

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (MTSO) yapılan açıklamaya göre, inşaatta yeni teknolojileri tanıtma, özellikle inşaat yapan firmalarla malzeme satan firmaları bir araya getirme açısından önem taşıyan fuarda, Türkiye'nin önde gelen 150'den fazla firması ürün ve hizmetlerini Yenişehir Fuar Merkezi'nde sergileyecek.
 
Uygun koşullarda konut ve yazlıklarını yenilemek, restore etmek isteyen tüketicilere de uygun fırsatlar sunan fuar, yapı ve emlak sektörü için önemli bir yatırım ve buluşma noktası olarak nitelendiriliyor.
MTSO'nun desteğinde organizasyonu gerçekleştiren Forza Fuarcılık A.Ş. yetkilileri, fuarın, konut olarak yapılmış ama sürekli kullanılmayan binaların, başta Hollanda, Belçika ve İngiltere olmak üzere Avrupa ülkelerinde yaşayan yabancılara satışında da önemli bir zemin olduğunu belirttiler.

Mersin'de bu yıl dördüncü kez düzenlenen fuar, yurtdışından gelen ziyaretçilerin de ilgisini çekiyor. Daha önce gerçekleştirilen ve Suriye, Irak ve Libya'dan müteahhit ve inşaat malzemeleri alıcılarının katıldığı fuarlarda, Libya Bingazi ve Trablus Ticaret ve Sanayi Odası ile Musul Ticaret ve Sanayi Odası'ndan gelen heyet, birçok Türk firmasıyla anlaşma imzalamıştı.
 
Birçok emlak firmasının da konut ve iş yerlerini tanıtma fırsatını yakalayıp, konut satışı gerçekleştirdiği fuara, bu yıl da komşu ve çevre ülkelerden ziyaretçi getirilmesi için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz