maritbet girişmaritbet
Marshall Boya, eğitimleriyle ustalarına ustalık katıyor

Marshall Boya, eğitimleriyle ustalarına ustalık katıyor

Marshall Boya ustaları eğitimi Türkiye çapında devam ediyor

Marshall, boya ustalarının teknik donanımını artırmak, tüketicilere daha iyi sonuçlar sunmak amacıyla düzenlediği ''Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı''nı sürdürüyor... Program kapsamında Mayıs ayı sonuna kadar tüm Türkiye'de 59 ilde 14 bin ustaya eğitim verilecek. 6 bin usta da Marshall bayilerinde uygulamalı eğitimlere katılacak. Eğitimlerde ustalara ürün uygulama ve boyada son trendler gibi konularda eğitimler verilecek. İstanbul'dan başlayan eğitimler Gaziantep'ten Adana'ya, Çanakkale'den Hakkari'ye, Bolu'dan Antalya'ya kadar Türkiye'nin dörtbir yanında devam edecek. Eğitimler 16 Mayıs'ta Isparta'da son bulacak. “Renklendir Hayatı” sloganı ve yenilerek, daha da renklenen kurumsal kimliği ile insanların hayatına renk katan Marshall, 2002 yılından bu yana düzenlediği Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı'na 2014 yılında devam ediyor. Program kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında, ustalar için ürün uygulama ve boyada son trendler konularında eğitimler düzenlenecek. Marshall'ın Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı'nda 2014 yılı Mayıs ayına kadar tüm Türkiye'de 59 il ve 90 ilçede 14 bin ustaya eğitim verilmesi hedefleniyor. Ayrıca, 6 bin usta ise Marshall bayilerinde uygulamalı eğitimlere katılma fırsatı bulacak. 

Böylelikle Marshall 2014 yılı içinde toplam 20 bin ustaya ulaşmış olacak.  İstanbul'da başlayan eğitimler Türkiye'yi köşe bucak dolaşarak 16 Mayıs'ta Isparta'da son bulacak.

“Müşterilerimize boyada en iyi sonucu eğitimli ustalarımızla sunuyoruz”
?Marshall Eğitim Müdürü Kemal Koç, Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı yeni dönem eğitimlerine ilişkin olarak şunları söyledi: “Marshall olarak en önemli hedefimiz, tüm renkleri, en canlı halleri ile hayata taşımak. Bunun için, tüketicilerimizle en güçlü bağımızı oluşturan ustalarımıza güveniyoruz. 2002 yılından bu yana devam eden eğitimlerimizde 120 bin ustaya ulaştık. Eğitimlere katılan ustalardan bugüne kadar çok olumlu geribildirimler aldık. Ustalarımız ve bayilerimiz gerek eğitimlerden gerekse ürünlerimizden duydukları memnuniyeti dile getirmesi bizi ayrıca mutlu ediyor. Bu yıl tüm Türkiye'de 20 bin ustaya eğitim vermeyi hedefliyoruz. Eğitimlerimizde ustalarımızla bir araya geliyor, onlarla en son teknoloji, teknik ve uygulamaları paylaşıyoruz. Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı, hayata daha çok renk katabilmek yolunda attığımız en önemli adımlardan biri. 12. yılında programımızı sürdürmekten, eğitimlerimizle tüketicilerimize en iyi sonucu sunmanın ötesinde, yetkin ustalarla sektörün gelişimine destek olmaktan mutluyuz.”

Ustalar eğitim alıyor, hayata renk katıyor 
Marshall'ın Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı'na katılan ustalar, sektördeki yenilikler ve yeni çıkan ürünler hakkında bilgilendiriliyor. Eğitimler ustalara, ihtiyaca uygun ürünlerle tüketicilere, doğru bilgi ve çözümler sunmaları için destek sağlıyor. İş güvenliği ve sağlığı  konularında verilen bilgiler ustaların, iş kazaları konusunda daha bilinçli ve dikkatli olmalarına katkıda bulunuyor. 

Bu yıl eğitimlerde ustalara ürünlerin farklılıkları ve avantajları anlatılacak, silikonlu özel mat boya ile tavan boyası tanıtımı ve uygulaması gerçekleştirilecek. Ayrıca Marshall ürün gruplarından Hammerite metal boya ve Cuprinol ahşap boya tanıtılacak. Eğitimlerde Renk bilgisi ile Marshall Club Card yenilikleri ve avantajlarına da değinilecek. 

AkzoNobel Marshall hayatı renklendirmek için çalışıyor
Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ve özel kimyasalların ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel'in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye'de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amstredam Hollanda'da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel'in dünya çapında 80'den fazla ülkede, 55 bin Kendini Mükemmelliği ve Yarının Cevaplarını Bugünden Elde Etmeye adamış çalışanı bulunuyor

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İşte TOGG'un tüm renkleri
  • 29.10.2022 15:13

İşte TOGG'un tüm renkleri

"Bir otomobilden fazlası" için yola çıkan Togg, 2023 yılının ilk çeyreğinde ...

Öğrencilerin tasarladığı dronla yüksek katlı binalar boyanabilecek
  • 05.09.2022 10:54

Öğrencilerin tasarladığı dronla yüksek katlı binalar boyanabilecek

TEKNOFEST KARADENİZ'e katılan, 8 öğrenciden oluşan İTÜ'nün "Vefa" takımı projele ...

Marshall, 1 Mart "Usta Günü"nü kutladı
  • 02.03.2022 15:38

Marshall, 1 Mart "Usta Günü"nü kutladı

Marshall her yıl düzenlenen “Marshall Usta Günü” kutlamalarıyla boyacı ustaların ...

Marshall’dan bir ilk: Solvent bazlı panel kapı boyası
  • 14.02.2022 09:17

Marshall’dan bir ilk: Solvent bazlı panel kapı boyası

Marshall, solvent bazlı ipeksi dokuda mükemmel kapama özelliğine sahip uzun ömür ...

Marshall 2022 yılının rengini seçti: “Sonsuz Gökyüzü’
  • 18.09.2021 17:02

Marshall 2022 yılının rengini seçti: “Sonsuz Gökyüzü’

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall, glob ...

En pratik boyama teknikleri
  • 06.10.2020 16:27

En pratik boyama teknikleri

Günlük objelerle yapabileceğiniz en pratik boyama ve dekorasyon tekniklerini bu ...