maritbet girişmaritbet
Kuzu Grup Türkiye'de stoğu tüketti gözünü Tahran'a dikti!

Kuzu Grup Türkiye'de stoğu tüketti gözünü Tahran'a dikti!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökçen Kuzu, son kampanyalarla konut stoklarını erittiklerini açıkladı


 

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gökçen Kuzu, sıfır faizli, 120 aya varan taksitlerle düzenledikleri kampanyaların büyük ses getirdiğini ve hali hazırda yüzde 80'inde yaşam başlamış projelerin hemen taşınmaya hazır olduğunu belirtti.
 
Gökçen Kuzu, 'Son kampanyamızla yaşam başlayan ve bitirilmek üzere olan projelerimizdeki son konutların satışını planladık ve bu kampanyalarımızda başarılı olduk. Gerek konutlarımızın yüzde 80'ninin tamamlanmış olması ve gerekse geri kalan yüzde 20'lik konutlarımızın tamamlanmaya çok yakın olması halkımızın ilgisini projelerimize daha da arttırdı. Şirket olarak elimizdeki konutların tamamlanmış olması bizi yeni projelere doğru yöneltecek ve yeni projelerimize odaklanmamızı sağlayacak' dedi.
 
Gökçen Kuzu, yılda 1 milyon metrekare inşaat gerçekleştirme potansiyeline sahip olduklarını ve bunu sürekli artırmak istediklerini belirterek konut sektöründe lider şirket olma yolunda ilerlediklerini söyledi. Gökçen Kuzu, Türkiye'deki projelerinin yanı sıra komşu ülkelerde de fırsatlar kovaladıklarını ve bu çerçeve içerisinde İran'ın başkenti Tahran'da 120 bin konutluk Parand projesini gerçekleştireceklerini belirtti.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz