Havuzlu villa reklam oluyor

Havuzlu villa reklam oluyor

'Ağa' lakaplı işadamı Ali Ağaoğlu, My World Europe adlı projesinin reklamı için kamera karşısına geçti. Ağaoğlu bugün başlayacak kampanyada CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun referandum öncesi gündeme getirdiği "Havuzlu villa" polemiğine "Herkes havuzlu evde oturacak" sloganıyla gönderme yapıyorKaynak: Bülent YOLDAŞ / SabahBaşbakan Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun referandum mitinglerine damga vuran 'havuzlu villa' polemiği reklamlara ilham verdi. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 12 Dev Adam'a daireler hediye ettiği My World Europe projesinin reklam filminde Kılıçdaroğlu'na nazire yaparak "Herkes yüzme havuzlu evde oturacak" sloganını kullanacak.

'LİDER UMUT VERMELİ'
Dünya Basketbol Şampiyonası'nda final maçında ABD'ye kaybederek dünya ikincisi olan 12 Dev Adam'a ev jesti yapan Ali Ağaoğlu, basketboculara piyasa değeri 400 bin lira olan daireler verdiği Ayazma'daki My World Europe projesinin reklam filmlerinde kendisi oynayacak. Bugün yayınlanmaya başlayacak olan televizyon reklamlarında Ali Ağaoğlu'nun ağzından duyacağımız diğer sloganlar ise "10 bin peşin daire senin" ve "Herkes iyi yaşamayı hak ediyor." SABAH'ın sorularını yanıtlayan Ali Ağaoğlu reklam filminde kullanacağı "Herkes yüzme havuzlu evde oturacak" sloganının 'havuzlu villa' tartışmasına gönderme olduğunu belirterek, "Ben herhangi bir partiye mensup değilim. Anayasa değişikliğinin de konsensusla olması gerektiğini savundum. Referandum döneminde Kılıçdaroğlu'nun 'havuzlu villa' tartışmasını çok yadırgadım. Liderler insanlara umut vermeli. Lider olmanın misyonlarından biri de budur. 'Benim vatandaşım havuzlu evlerde oturmalı' demeli. Bu yüzden bende Kılıçdaroğlu'nun tartışmasına gönderme yapmak istedim ve bir konut projesindeki en büyük yüzme havuzunun yer alacağı yeni projemizin tanıtımında bu sloganı kullanıyorum" dedi. Reklam filmlerinin siyaset dünyasında ve reklam piyasasında yeni tartışmalara neden olacağını ileri süren Ağaoğlu "Tüm reklam yıldızları, sanatçılar Ali Ağaoğlu'nun oynadığı reklamları izleyince çatlayacak" diyerek iddiasını ortaya koydu.

Tartışmanın fitilini Kılıçdaroğlu ateşledi
Anayasa değişiklikleri ile ilgili olarak 12 Eylül'de yapılan halk oylaması öncesinde uzun süre gündemi meşgul eden havuzlu villa tartışmasının fitilini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ateşlemişti. "Biz havuzlu villalarda oturmayacağız" diyerek Başbakan Tayyip Erdoğan'a yüklenen Kılıçdaroğlu'nun da havuzlu villa sahibi olduğunu açıklayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de tartışmayı alevlendirmişti. Balıkesir'de villa tarzı yazlık sahibi olduğu anlaşılan Kılıçdaroğlu yazlığının Başbakan Erdoğan'ın villası ile yarışamayacağını söylemişti. Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları 'halk tipi havuzlu villa' yorumlarına neden olmuştu.

Tanıtımsız 700 daire satıldı
BUGÜN Çırağan Sarayı'nda lansmanı yapılacak 3 bin 80 konutluk proje daha tanıtılmadan 12 Dev Adam'a komşu olmak isteyen 700 kişi daire satın aldı. Ali Ağaoğlu, Basketbol Milli takımı oyuncu ve antrenörlerine daire verilmesiyle ilginin doruğa ulaştığını kaydetti. Proje alanındaki satış ofisinde 4 terminalden satış sözleşmesi çıkartılabildiğini ifade eden Ağaoğlu, "Bugüne kadar 700 daire sattık. Ben 3 bin 80 konutluk projedeki dairelerin yüzde 90'ını yıl sonuna kadar satacağımız iddiasındayım" dedi. Basketbolculara ev hediye etme fikrinin reklam kampanyasının parçası olmadığını ifade eden Ağaoğlu "Milli takımımızın tüm maçlarını izledim. Finale çıktıklarında çok gururlandım ve spontane bir kararla onları evle ödüllendirmek istedim. Bu olay milyonlarca lira harcayarak yapılacak bir reklam kampanyasından daha etkili oldu ve satış ofisinde izdiham yaşanıyor" diye konuştu.

Basketbolcular evlerini seçebilecek
AĞAOĞLU Şirketler Grubu'nun Ataşehir'deki merkezinde 14 Eylül'de düzenlenen törende, Ali Ağaoğlu oyunculara ve teknik heyete teşekkür sertifikası vermiş ve her birine My World Europe'dan piyasa değeri 400 bin TL olan 3+1 daire hediye etmişti. Oyuncular ve teknik heyet yarından itibaren resmi işlemleri yaparak evlerini seçebilecek.
  • Etiketler:

Yorum Yaz