maritbet girişmaritbet
Futbolcu transfer etti, KONUTLARI PEYNİR EKMEK GİBİ SATTI!

Futbolcu transfer etti, KONUTLARI PEYNİR EKMEK GİBİ SATTI!

Dap Yapı, 3 lüks projede 14 ünlü futbolcuya 30 milyon TL’lik satış yaptı

Ünlülere komşu olma fikriyle projelerdeki 400 daire de peynir ekmek gibi satıldı. Space Center'da konutlar bitti, Royal Towers'ta yüzde 95, Centro Futura'da yüzde 75'i satıldı...

İstanbul'da Çekmeköy, Dragos, Sarıgazi gibi son dönemin gelişen yerlerinde lüks konut projeleri üreten Dap Yapı, üç ayrı projeden, 14 ünlü futbolcuya satış yaptı. Toplam 400 konutu aşan projelerdeki konutlar, futbolcu transferi sayesinde peynir ekmek gibi tükendi. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaşlı oyuncuların da aralarında olduğu futbolculara 23 daire satıldı. Futbolcular 3 projeye toplam 30 milyon TL'lik yatırım yaptı. Bunun büyük bölümü ise son bir yıldır satışta olan Royal Towers projesinde gerçekleşti.
 
EN LÜKSÜ GÖNÜL'DE
Bugüne kadar projelerden en fazla konutu alanlar Fenerbahçeli Gökhan Gönül, Selçuk Şahin ile Beşiktaş'tan İbrahim Kaş oldu. Dragos'ta yapılan deniz manzaralı Royal Towers projesinden büyüklükleri 172 ile 270 metrekare arasında değişen dört adet daire alan Fenerbahçeli futbolcu, en pahalı daireyi alan oyuncu ünvanını da kazandı.
Gökhan Gönül'ün benzerleri Dubai'de görülen bir mimariye sahip olan Royal Towers'da sahip olduğu 270 metrekarelik dairenin değeri 1 milyon 613 bin lira seviyesinde. Dört daire için 5 milyon 516 bin lira ödeyen futbolcu ayrıca Centro Futura projesinden de değeri 3 milyon lira olan bir dükkan satın aldı. Beşiktaş'tan İbrahim Kaş Space Center'dan 110 metrekare, Centro Futura'dan 70 metrekare, Royal Towers'tan 155 ve 132 metrekarelik olmak üzere 4 daireye toplam 2 milyon 55 bin lira öderken, Fenerbahçeli Selçuk Şahin de dört ayrı konuta 3 milyon 129 bin lira yatırım yaptı.
 
ALİ TANDOĞAN'IN 100 METRELİK SALONU
Bursasporlu Ali Tandoğan aldığı iki daireyi birleştirince yeni dairenin büyüklüğü 400 metrekare oldu. Tandoğan böylece İstanbul Anadolu yakasındaki denize en yakın ve en geniş dairenin sahibi oldu Evin içindeki salonun büyüklüğü 100 metrekareye ulaştı. Ayrıca evde soyunma ve dolap odası da bulunuyor. Her iki daireyi toplam 2 milyon 290 bin liraya satın alan Tandoğan, iki daireyi birleştirmek için 500 bin lira harcamayı göze aldı.
 
GS TEMSİLCİSİ SERVET ÇETİN
Yine Fenerbahçeli Selçuk Şahin de Space Center'dan 150 metrekarelik bir adet, Royal Towers'tan 118 ve 227 metrekare büyüklüğünde iki adet, Centro Futura'dan da 800 bin lira değerinde bir dükkan satın aldı. Fenerbahçeli Volkan Demirel de Space Center'da 150 metrekarelik bir adet, Royal Towers'ta 179 ve 203 metrekarelik iki adet konuta sahip oldu. Listede GS'nin temsilcisi ise Servet Çetin. Çetin iki daire alarak 2 milyon 285 bin lirasını konuta yatırdı.
 
10 ÜNLÜ SPORCU DAHA SIRADA
Konutlara ağırlıklı olarak Fenerbahçeli futbolcular ilgi gösterdi. DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, hedeflerinin üç büyüklerde oynayan tüm futbolcular olduğunu söyledi. Yılmaz halen görüşmekte oldukları 10 futbolcuyla da önümüzdeki aylarda el sıkışacaklarını açıkladı.
Krize rağmen pahalı dairelerin satıldığını anlatan Yılmaz, bunda Kartal'ın geleceğinin parlak olmasının da rolü bulunduğunu, futbolcuların parasını en iyi değerlendirecekleri alana yatırdıklarını söyledi. Proje sadece futbolcuların değil sanatçıların da dikkatini çekti. Sanatçı Okay Temiz de Türkiye'de yaşamak için Dap Yapı projelerini seçti.
 
Kaynak: Selma ŞENOL / BUGÜN
 

İletişim bilgileri

Web: www.dapyapi.com.tr

E-posta: [email protected]
Tel: 0212 321 40 51-52

  • Etiketler:

Yorum Yaz