Demir İnşaat yüzde 8 peşinatla ‘bu sene otur seneye öde' diyor

Demir İnşaat yüzde 8 peşinatla ‘bu sene otur seneye öde' diyor

2008 yılından bu yana Beylikdüzü'nde 1039 daireye imza attığını belirten Hamit Demir, " önümüzdeki yıllarda bu bölgede yatırımlarımıza devam edeceğiz" dedi

Kaynak: Evren Kotoğlu / Hürriyet Emlak
 

26 yıllık birikimini 3 farklı gelir grubuna hitap eden projeleriyle perçinleyen Demir inşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir'le hem sektörü hem de yeni projeleriyle ilgili söyleşi gerçekleştirdik. 2008 yılından bu yana Beylikdüzü'nde 1039 daireye imza attığını belirten Hamit Demir, "Önümüzdeki yıllarda bu bölgede yatırımlarımıza devam edeceğiz" dedi.
 
İstanbul'un hızla gelişen kentlerinden biri olan Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Günışığı Sitesi'yle adını duyuran Demir İnşaat, aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleriyle de ön plana çıkıyor. Konuşmasına Demir İnşaat'ın adının duyulmasında önemli bir rol oynayan Günışığı Sitesi'nin önemine dikkat çekerek başlayan Hamit Demir, "Beylikdüzü'nde ufak arazi üzerine yapılan Günışığı projesi gibi sosyal donatıları en üst düzeyde olan bir başka proje maliyeti yükselttiğinden dolayı yok. Bu site Beylikdüzü'ne referans oldu. netiyle bürütü arasındaki fark azami yüzde 15 olmalıdır. Bizim hayata geçirdiğimiz projelerin tamamında bu oranın tutmasına özen gösteriyoruz."dedi.
 
Demir İnşaat'ın en alt limitinin 65 metrekare 118 bin TL'lik daire olduğunu söyleyen Hamit Demir, "Güncel projelerimizde son zamanlarda bankaların uyguladığı uygun kredi oranlarını göz önünde bulundurarak banka kredisiyle satışı gerçekleştiriyoruz. Ancak bazı özel durumlarda da kendi içimizde taksitlendirdiğimiz de oluyor. Ayrıca yüzde 8 peşinatla ‘bu sene otur seneye öde' kampanyamız büyük ilgi görüyor."dedi.
 
Bölgeye okul ve Sağlık Ocağı' yaptı
2004 yılında yapımına başladığı 15 bin metrekarelik "Türkiye'nin en geniş kapsamlı" okulu olan 1250 öğrenci kapasiteli kolej binasını 2007'de "Okyanus Koleji" olarak hizmete sokan Demir İnşaat, 2008 yılında da İstanbul Esenyurt'ta 1000 metrekare alan üzerine kurulu ve 3 doğumhanesi ve ameliyathanesiyle bölge halkına hizmet veren Hamit Demir Sağlık Ocağı'nı hayata geçirdi.
  • Etiketler:

Yorum Yaz