Bayim Olur musun Fuarı, ERA Türkiye'nin sponsorluğu ile açıldı!

Bayim Olur musun Fuarı, ERA Türkiye'nin sponsorluğu ile açıldı!

İlk kez bir gayrimenkul markasının sponsorluğunda gerçekleştirilen Bayim Olur Musun Fuarı’na bu yıl ERA Türkiye damgasını vuruyor. Az sermaye ile kazandıran bir iş kurmak isteyen girişimciler, ERA Türkiye’nin Girişimci Destek Paketlerine büyük ilgi gösteriyor

 Türkiye'nin en büyük franchising ve bayilik fuarı “Bayim Olur Musun?”a bu yıl ERA Türkiye damgasını vuruyor. Yıllardır dev franchise markalarının boy gösterdiği fuar, ilk kez bir gayrimenkul markasının sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.

 Gayrimenkul sektöründe dünyanın ve Türkiye'nin en hızlı büyüyen lider markalarından biri olan ERA Türkiye, fuardaki standında, az sermaye ile kazandıran ve prestijli bir iş kurmak isteyen girişimcilere yatırım imkânlarını anlatırken, fuar boyunca özel kampanya, seminer ve etkinliklerle de ışık tutmaya devam ediyor.

 ERA Avrupa Başkanı Francaise Gagnon Türkiye'de

Girişimciler fuar boyunca ERA Türkiye seminer alanında verilecek ücretsiz seminerlere de katılabiliyor. 13 Eylül Cuma günü, saat: 14.00'teyazar ve eğitimci Mehmet Auf'un “Satış=> Sürdürülebilir Kazanç mıdır?” konulu seminerinin ardından, 14 Eylül Cumartesi günü saat: 14.00 ERA Avrupa Başkanı Francaise Gagnon “Gayrimenkulde Markalaşmak ve Global Vizyon” konulu bir seminer verecek.

Girişimciler franchisingi tercih ediyor

12– 15 Eylül tarihlerinde CNR Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarın açılışı Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu tarafından yapıldı. Açılış töreninde UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın'ın yanı sıra fuarın ana sponsoru olan ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu da bir konuşma yaptı. Konuşmasında fuarın Türkiye ekonomisinin geldiği noktayı en iyi şekilde gösterdiğini belirten Ekşioğlu, “Siyasi istikrar ve kalkınma odaklı güçlü liderlik, Türkiye'nin özellikle son 10 yıllık dönemde, önemli bir ekonomik büyüme ve sosyal gelişim ivmesi yakalamasını sağlamıştır. Bu büyüme ve gelişimin etkisi ile ülkemizde ürün ve hizmet talebinin de niteliği gelişmiş; bu sayede Franchising modeli ile büyüyen birçok marka ekonomiye kazandırılmıştır. Aynı durum, gayrimenkul konusunda da kendini göstermektedir. Özellikle hükümetimizin çok büyük bir azimle desteklediği kentsel dönüşüm çalışmaları, nitelikli gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerini daha da önemli bir hale getirmiştir” dedi.

 Bu konuda mütekabiliyet yasasının da önemli gelişmelerden biri olduğunu vurgulayan Ekşioğlu, “Ayrıca Emlak müşavirliği ve  gayrimenkul sertifikası gibi alanlarda da yasal düzenlemelerin tamamlanması, sektörün ivmesine önemli katkı sağlayacaktır. Tüm bu gelişmeler, sektörümüzde nitelikli hizmet arzının önemini artırmaktadır. Kendi alanında dünyanın en önemli markalarından biri olan ERA, ülkemizde bu sektörde Franchising modeli ile gelişimini sürdürürken, hizmet kalitesinde ve sektörün ekonomiye katkılarında da artış sağlama azmi içerisindedir. ERA Türkiye olarak, her sektörde girişimciliğe ışık tutan Bayim Olur musun Fuarı'na ana sponsor olma nedenimiz de budur” şeklinde konuştu.

 Fuarın ERA Türkiye ailesini büyütecek çok önemli bir potansiyel taşıdığına inandıklarını anlatan Ekşioğlu, az sermaye ile karlı bir iş kurmak isteyenler için avantajlı franchising imkânları sunduklarını söyledi.

 Yatırım destek paketi ile işe sorunsuz başlayın”

ERA ofisi açmak isteyen girişimciler, fuar süresince ERA standında bulunan danışmanlardan “Girişimci Destek Paketleri” hakkında bilgi alma imkanı buluyor. ERA Türkiye, hazırladığı Destek Paketleri kapsamında; franchise ofislerinin tabela yapılandırmasından, entegre pazarlama çalışmalarına,  gayrimenkul pazar analizi destekli teknoloji paketi imtiyazlarından, kurumsal baskılı evrak paketlerine ve ofis mobilyalarından, tanıtım brandalarına kadar çok seçenekli imkanlar sunuyor.

 ERA Türkiye, ERA ofisi açmak isteyen girişimcilerin şartlarını, ödeme planlarını, hedeflerini esas alarak, her ofise özel iş planları hazırlıyor ve bu doğrultuda bir mali plan oluşturuyor. ERA'nın, İstanbul'da ve Türkiye'nin diğer illerinde gayrimenkul sektöründe kariyer ve yüksek kazanç hedefleyen girişimcileri desteklemek için “Girişimci Destek Paketleri” bulunuyor. Hazırlanan Destek Paketleri kapsamında; franchise ofislerinin tabela yapılandırmasından, entegre pazarlama çalışmalarına, gayrimenkul pazar analizi destekli teknoloji paketi imtiyazlarından, kurumsal baskılı evrak paketlerine ve ofis mobilyalarından, tanıtım brandalarına kadar çok seçenekli imkanlar sunuluyor.

 Uluslararası deneyimlerinden oluşan başarı modellerini ERA'nın franchise ağına katılan tüm yatırımcılara aktaran ERA Türkiye, ofislerine verdiği destek sayesinde, az sermaye ile yüksek kazanç söylemini gerçek kılan bir yol haritası sunuyor, işlerinde kalıcı ve istikrarlı bir büyüme vaat ediyor. ERA ailesine katılan franchise ofislerini mesleki eğitimler, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkânı, entegre pazarlama, finansal, hukuki ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyor.

Türkiye'de halen 4 büyük şehirde 22 ofisi bulunan ERA Türkiye, 2014 yılı sonunda 150 bayiye ulaşmayı hedefliyor.

 www.eraturkiye.com

 [email protected]  

 444 9 372

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Konut satışları 2016'da artacak!
  • 20.01.2016 15:32

Konut satışları 2016'da artacak!

ERA Türkiye Genel Koordinatörü Mustafa Baygan, Türk halkı ve Ortadoğulu ülke vat ...

Mustafa Baygan 'İstanbul, dönüşümde bir numara'
  • 02.03.2015 15:09

Mustafa Baygan 'İstanbul, dönüşümde bir numara'

ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, kentsel dönüşümde başta Fikirtepe olmak ...

Mustafa Baygan, ikinci el konut sektörünü anlatıyor!
  • 16.02.2015 10:27

Mustafa Baygan, ikinci el konut sektörünü anlatıyor!

ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, ikinci el konut satışlarının, sıfırdan ...

Mustafa Baygan 'Yabancı ağırlık bir fuar oluyor'
  • 12.09.2014 15:34

Mustafa Baygan 'Yabancı ağırlık bir fuar oluyor'

Era Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, CNR Emlak Fuarı 2014'te mikrofonumuza f ...

ERA Türkiye 4 şehirde 22 ofise ulaştı
  • 05.12.2013 20:19

ERA Türkiye 4 şehirde 22 ofise ulaştı

ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu Emlak 2013 Fuarı'nda emlaktasond ...

ERA, Türkiye gayrimenkul sektörüne adım attı!
  • 05.12.2012 17:34

ERA, Türkiye gayrimenkul sektörüne adım attı!

ERA, Türkiye'de gayrimenkul danışmanlığı yapacak. Şirketin basın toplantısından ...