DesignFloor'dan tüm yaşam alanlarına uyumlu dekorasyon ipuçları

DesignFloor'dan tüm yaşam alanlarına uyumlu dekorasyon ipuçları

DesignFloor, Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları ile yatak odasından tüm yaşam alanına uzanan uyumlu dekorasyonun ipuçlarını paylaştı.

Yatak odanızın zemin döşemesini güncellemek söz konusu olduğunda, çok sayıda seçenekle karşılaşmanız mümkün. Ancak yaşam alanlarınızın bu en dinlendirici mekanı için en cazip çözümü bulmak oldukça kapsamlı bir karar süreci gerektiriyor. Estetik performans, sürdürülebilir çevre dostu malzemeler, güçlü dayanım ve hava kalitesini artırtıcı niteliklerin bir arada bulunması sağlıklı ve konforlu bir dinlenme halinin temel gerekliliklerinden olarak göze çarpıyor. Peki, yatak odalarındaki parke uygulama teknikleri neler? İşte DesignFloor'dan yatak odasından tüm yaşam alanına uzanan uyumlu dekorasyonun ipuçları.

Yatak odanızdaki zemin, sabah uyandığınızda ilk ve uyumadan önce son kez ayak bastığınız şey olduğuna göre nitelikli seçimleri hak ediyor demektir. İyi bir dinlenme ve uyku halinin kalbi olan yatak odalarında doğru bir dekorasyonun anahtarı olan zeminin önemi, yatak ya da aydınlatma seçimlerinizden daha az önemli değil. Estetik performans, sürdürülebilir çevre dostu malzemeler, güçlü dayanım ve hava kalitesini artırtıcı niteliklerin bir arada bulunması uyku ve uyku sonrası yaşam kalitenizi konforlu bir etkiyle arttıran unsurların başında geliyor. İşte bu noktada Türkiye zemin çözümleri liderlerinden DesignFloor, Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları ile yatak odasından tüm yaşam alanına uzanan uyumlu dekorasyonun ipuçlarını paylaştı. 

Tasarımınızın altyapısını güçlendirin 

Yatak odası denildiğinde akla konfor, dinlenmek ve dinginlik gibi kavramlar geldiğine göre bu kavramları destekler biçimde zeminlerde de göz yormayan, şık ve nötr tercihler yapmak uygun görünüyor.  DesignFloor Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları, sundukları doğal tonlardaki renk alternatifleri ve eşsiz dokuları ile yatak odalarını benzersizleştiriyor. Son teknolojilerin kullanımıyla işlenmiş detaylı yüzeyler, Osmoze koleksiyonunu kendi segmentinde üst skalada konumlandırırken doğanın kanunu olan değişim ve dinamizminin ruhu Osmoze ile açığa çıkıyor. Parkeye dair tüm sıra dışı beklentilerinizi Avantgarde koleksiyonu ile karşılayan DesignFloor, farklı düşünmeyi ve yaşamayı tercih edenler için geliştirdiği yedi renk alternatifi ile tasarımınızın sınırını belirlemenizi sağlıyor.  Her iki seri de zamanın ruhunu zeminlerinde sergilemek isteyenlere yalın ve uzun ömürlü bir tasarım altyapısı oluşturuyor. 

Yatak odanızda sağlıklı bir nefes 

Orman belgelendirme onay programı PEFC sertifikasına sahip olan Avantgarde ve Osmoze serileri, A+ sertifikası yani düşük karbon emisyonu ile çevreci ve sürdürülebilir yapılarıyla da dikkat çekiyor.  Düşük emisyon özelliği sayesinde iç mekandaki hava kalitesini artırıcı etki gösteren seriler, darbe sesi emilimi ve optimum akustik özellikleri ile de uyku kalitesine katkıda bulunuyor. 8 mm kalınlığındaki Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları, 33. sınıf dayanımları ve AC5 aşınma tabakalarıyla 25 yıl garanti kapsamında satışa sunuluyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

 AFAD İl Müdürü Yılmaz: "İstanbul'da fırtınada 528 çatı uçması yaşandı"
  • 30.11.2021 16:04

AFAD İl Müdürü Yılmaz: "İstanbul'da fırtınada 528 çatı uçması yaşandı"

İstanbul AFAD İl Müdürü Gökhan Yılmaz, AFAD merkezinde yaptığı basın açıklamasın ...

İzmir Deprem Konutları 6. Bölge tanıtım filmi yayında!
  • 26.11.2021 17:12

İzmir Deprem Konutları 6. Bölge tanıtım filmi yayında!

İzmir'de 30 Ekim'de meydana gelen depremde evleri zarar gören vatandaşlar için T ...

Bakan Kurum: “Konutlarımızı teslim etmenin mutluluğunu, gururunu, heyecanını yaşıyoruz”
  • 26.11.2021 17:10

Bakan Kurum: “Konutlarımızı teslim etmenin mutluluğunu, gururunu, heyecanını yaşıyoruz”

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İzmir'de 30 Ekim 2020 ...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Deprem Konutları Teslim Töreni'nde konuştu
  • 26.11.2021 16:58

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Deprem Konutları Teslim Töreni'nde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayraklı Manavkuyu'da düzenlenen Deprem Konu ...

İşte teslim edilecek İzmir deprem konutları!
  • 24.11.2021 11:00

İşte teslim edilecek İzmir deprem konutları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca yürütülen çalışmalar kapsamında 7 proje alanın ...