maritbet girişmaritbet
DesignFloor'dan tüm yaşam alanlarına uyumlu dekorasyon ipuçları

DesignFloor'dan tüm yaşam alanlarına uyumlu dekorasyon ipuçları

DesignFloor, Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları ile yatak odasından tüm yaşam alanına uzanan uyumlu dekorasyonun ipuçlarını paylaştı.

Yatak odanızın zemin döşemesini güncellemek söz konusu olduğunda, çok sayıda seçenekle karşılaşmanız mümkün. Ancak yaşam alanlarınızın bu en dinlendirici mekanı için en cazip çözümü bulmak oldukça kapsamlı bir karar süreci gerektiriyor. Estetik performans, sürdürülebilir çevre dostu malzemeler, güçlü dayanım ve hava kalitesini artırtıcı niteliklerin bir arada bulunması sağlıklı ve konforlu bir dinlenme halinin temel gerekliliklerinden olarak göze çarpıyor. Peki, yatak odalarındaki parke uygulama teknikleri neler? İşte DesignFloor'dan yatak odasından tüm yaşam alanına uzanan uyumlu dekorasyonun ipuçları.

Yatak odanızdaki zemin, sabah uyandığınızda ilk ve uyumadan önce son kez ayak bastığınız şey olduğuna göre nitelikli seçimleri hak ediyor demektir. İyi bir dinlenme ve uyku halinin kalbi olan yatak odalarında doğru bir dekorasyonun anahtarı olan zeminin önemi, yatak ya da aydınlatma seçimlerinizden daha az önemli değil. Estetik performans, sürdürülebilir çevre dostu malzemeler, güçlü dayanım ve hava kalitesini artırtıcı niteliklerin bir arada bulunması uyku ve uyku sonrası yaşam kalitenizi konforlu bir etkiyle arttıran unsurların başında geliyor. İşte bu noktada Türkiye zemin çözümleri liderlerinden DesignFloor, Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları ile yatak odasından tüm yaşam alanına uzanan uyumlu dekorasyonun ipuçlarını paylaştı. 

Tasarımınızın altyapısını güçlendirin 

Yatak odası denildiğinde akla konfor, dinlenmek ve dinginlik gibi kavramlar geldiğine göre bu kavramları destekler biçimde zeminlerde de göz yormayan, şık ve nötr tercihler yapmak uygun görünüyor.  DesignFloor Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları, sundukları doğal tonlardaki renk alternatifleri ve eşsiz dokuları ile yatak odalarını benzersizleştiriyor. Son teknolojilerin kullanımıyla işlenmiş detaylı yüzeyler, Osmoze koleksiyonunu kendi segmentinde üst skalada konumlandırırken doğanın kanunu olan değişim ve dinamizminin ruhu Osmoze ile açığa çıkıyor. Parkeye dair tüm sıra dışı beklentilerinizi Avantgarde koleksiyonu ile karşılayan DesignFloor, farklı düşünmeyi ve yaşamayı tercih edenler için geliştirdiği yedi renk alternatifi ile tasarımınızın sınırını belirlemenizi sağlıyor.  Her iki seri de zamanın ruhunu zeminlerinde sergilemek isteyenlere yalın ve uzun ömürlü bir tasarım altyapısı oluşturuyor. 

Yatak odanızda sağlıklı bir nefes 

Orman belgelendirme onay programı PEFC sertifikasına sahip olan Avantgarde ve Osmoze serileri, A+ sertifikası yani düşük karbon emisyonu ile çevreci ve sürdürülebilir yapılarıyla da dikkat çekiyor.  Düşük emisyon özelliği sayesinde iç mekandaki hava kalitesini artırıcı etki gösteren seriler, darbe sesi emilimi ve optimum akustik özellikleri ile de uyku kalitesine katkıda bulunuyor. 8 mm kalınlığındaki Avantgarde ve Osmoze koleksiyonları, 33. sınıf dayanımları ve AC5 aşınma tabakalarıyla 25 yıl garanti kapsamında satışa sunuluyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İslahiye'de depremzedeler bayrama yeni evlerinde giriyor
  • 13.06.2024 16:22

İslahiye'de depremzedeler bayrama yeni evlerinde giriyor

İslahiye Kaymakamı Mehmet Soylu İslahiye'de yürütülen deprem konut çalışmaları i ...

EDIS CEO'su Erişen: "Deprem erken uyarı sistemi yaygınlaşabilir"
  • 13.06.2024 15:15

EDIS CEO'su Erişen: "Deprem erken uyarı sistemi yaygınlaşabilir"

"Türkiye'de Deprem Erken Uyarı Sisteminin Kurulumu ve Vatandaşa Sinyal Verilmesi ...

Nurdağı Devlet Hastanesi'nin yüzde 98'i tamamlandı
  • 03.06.2024 16:55

Nurdağı Devlet Hastanesi'nin yüzde 98'i tamamlandı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde yap ...

Afetlerde yüzde 100 yerli ekipman ve cihazların kullanılması hedefleniyor
  • 10.05.2024 14:19

Afetlerde yüzde 100 yerli ekipman ve cihazların kullanılması hedefleniyor

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) çalışmaları sonucu, arama ve ku ...

Deprem bölgesinde 30'dan fazla vakıf eseri hizmete açıldı
  • 10.05.2024 10:48

Deprem bölgesinde 30'dan fazla vakıf eseri hizmete açıldı

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinde 377 vakıf eseri zarar gördü. Vakıfl ...

ABD'de konut kredisi faizleri geriledi
  • 09.05.2024 14:24

ABD'de konut kredisi faizleri geriledi

ABD'de 30 yıl vadeli konut kredisi için ortalama faiz oranı yüzde 7,18'e indi. ...