maritbet girişmaritbet
Vadi İstanbul'un Bulvar etabı görücüye çıktı

Vadi İstanbul'un Bulvar etabı görücüye çıktı

Vadi İstanbul projesinin Bulvar etabı Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen lansmanda görücüye çıktı

Türk inşaat sektörünün öncü isimlerinden Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat'ın ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul'un “Bulvar” etabı lanse edildi. 19 Şubat Çarşamba akşamı Çırağan Sarayı'nda düzenlenen lansmanda görücüye çıkan Vadistanbul Bulvar, yerli ve yabancı yatırımcıların yakın ilgisiyle satışa sunuldu.

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projeleri arasında yer alan Vadistanbul'un; ofisler, restoranlar, otel, alışveriş caddesi ve alışveriş merkezinden oluşan 2. etabı Vadistanbul Bulvar 19 Şubat'ta düzenlenen lansmanda tanıtıldı.

İnşa edildiği Ayazağa bölgesinin yeniden yapılandırılmasında büyük rol üstlenen Vadistanbul, İstanbul'un cazibe merkezlerinden Büyükdere Caddesi, İstiklal Caddesi, Nişantaşı gibi bölgelerinin alternatifi konumunda yükseliyor.

DÜNYA MARKALARINI İSTANBUL'A TAŞIYOR

İnşaat sektörünün devlerini bir araya getiren Vadistanbul'un Bulvar etabı, 24 saat yaşayan konseptiyle geleceğin İstanbul'unu bugüne taşıyor. Alışveriş merkeziyle, ofisleriyle ve oteliyle dünya markalarını İstanbul'a getiren Vadistanbul Bulvar, Türkiye'nin en büyük ofis kompleksi olarak konumlanıyor.Vadistanbul Bulvar, ayrıca yatay düzlemde tüm yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran tek karma proje olarak da öne çıkıyor.

Proje bünyesinde bulunan tüm donatılar birbirine çapraz fayda sağlayacak şekilde hayata geçiriliyor. Bu kapsamda konut blokları, ofisler, alışveriş alanları ve otel birbiriyle bağlantı sağlarken ayrıcalıklı bir değer meydana getiriyor.

Teslimi sonrasında gün içinde 35 bin kişilik sirkülasyonasahip olacakVadistanbul, bu özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle satışa sunulan VadistanbulBulvar'a küresel çapta faaliyet gösteren birçok markada Türkiye merkezlerini taşımayı planlıyor.

Evyap Holding'e ait arsa üzerinde konumlandırılan proje, inşa edildiği bölgenin tüm çehresini değiştirecek ve şehre yeni bir yaşam merkezi kazandıracak.

TÜRKİYE'NİN İLK ÖZEL METROSU

Proje dahilinde Türkiye'nin ilk özel metrosu daArtaş Grubu, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat'ın yatırımıylaVadistanbul'un içinden geçecek ve şehrin metro ağına bağlanacak.

Doğayla iç içe bir noktada projelendirilen Vadistanbul, İstanbul Boğazı'nın temiz sularını taşıyan ve projeyi boydan boya kat eden, Sadabad Deresi'yle de emsalsiz bir nitelik kazanıyor. Proje içinden geçen doğal derenin etrafında oluşturulacak olan VadistanbulBulvar'ın yaşam alanları benzersiz bir keyif sunarken, bölgeye de renk ve canlılık katacak.

Vadistanbul, Türkiye'nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ve dünyaca ünlü projelere imza atmış mimarlık ofisi SOM Architecture tarafından tasarlandı. 

2 MİLYAR TL'LİK DEV YATIRIM

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projeleri arasında yerini alan ve İstanbul'un dünya sahnesindeki önemli sembol projelerindenVadistanbul,arsa hariç 2 milyar TL'lik dev bir yatırımla hayata geçiriliyor.

3 parselde, toplam 424 bin metrekarelik arsada geliştirilen Vadistanbul, 3 farklı etaptan meydana geliyor. Türk inşaat sektörünün sembolü olarak da konumlanan Vadistanbul, “Bulvar” etabındaki 760metrelik alışveriş caddesi, 70.000metrekarelik alışveriş merkezi, toplam 9 blokta 180.000 metrekarelik ofisleriyle, 5 yıldızlı lüks oteliyle, dünyaca ünlü mağazaları, restoranları ve kafeleriyle emsalsiz donatılara sahip.

OFİSLER LANSMAN FİYATLARIYLA SATIŞTA

Üç yıl içinde İstanbul'un en değerli, elit ve yüksek prim yapan lokasyonu haline geleceği belirtilen Vadistanbul Bulvar, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla, Atatürk Havalimanı'na ve üçüncü havalimanına yakınlığıyla her yöne ulaşım imkanısunan bir yaşam merkezi olacak.

Yüksek yatırım değeriyle dikkatleri üzerine çeken Vadistanbul'un kalbi konumundaki “Bulvar” etabı bünyesindeki ofisler, lansman dönemine özel olarak metrekaresi 3.400 Dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Yurtdışından birçok yatırımcının talebini alan VadistanbulBulvar'ın satış ve pazarlamasını uluslararası alanda JonesLangLaSalle (JLL) yürütüyor.

İLK ETAP VADİSTANBUL TERAS'TA SONA YAKLAŞILDI

Projenin konutlardan oluşan ve erken teslimle temmuzayında teslim edilecek ilk etabı olan VadistanbulTeras'ta ise 507.000TL'den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor. Her ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan daireler;1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks seçeneklerinden oluşuyor. Kaba inşaatın tamamlandığı ilk etapta dairelerin %70'i sahiplerini buldu.

Lanse edildiği günden bugüne dek yoğun ilgi gören Vadistanbul'un konutlardan oluşan ilk etabı şimdiden %25 prim yaptı. Yatırım potansiyeliyle markalı konut projeleri arasında özel bir yer edinen Vadistanbul, tamamlandığında tüketicisine en çok kazandıran projeler arasında yerini alacak.

Yorum Yaz