Zer Kartal, konut alanlara 10 yıl garanti veriyor!

Zer Kartal, konut alanlara 10 yıl garanti veriyor!

Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım işbirliğiyle hayat bulan Zer Kartal projesi bugün basın karışışına çıktı.

Zer Kartal Adi Ortaklarından Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Artuklu Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen, Artuklu Yatırım Emlak A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kösen, Artuklu Yatırım Emlak A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman İbrahim, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Ceylan, Artuklu Yatırım Emlak A.Ş Genel Müdürü Fuat Taştan ve Zer Kartal Proje Mimarı Mustafa Şat'ın yanı sıra çok sayıda davetlinin de katılımıyla gerçekleştirilen Zer Kartal lansmanında  projenin bütün detayları paylaşıldı. 

Ceylan İnşaat ile Artuklu yeni projeler yapacak 

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Zer Kartal, Yakacık'ta 5 blokta 320 konut şeklinde inşa ediliyor. Önümüzdeki günlerde inşaatına başlayacağız. Şu anda malikleri boşalttık, proje tasarımı bitti. Projemizi 2 yıl içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Yeni projelermiz var, önümüzdeki dönemde Artuklu'yla birlikte yeni yatırımlar yapmayı hedefliyoruz. Projelerimizin tamamında Zer ismini kullanıyoruz. Firma olarak 37 yıldır bu piyasadayız, 1995'ten itibaren ise konut sektöründe önemli projelere imza attık. Prensip olarak projelerimizde yabancı isim kullanmıyoruz” dedi.

Ceylan "İnşaat sektöründe hizmet yarışı var, biz yıllarca bizden ev alanları faize bulaştırmak istemedik. Bu projemizde de aynı şekilde ilerliyoruz. Peşin fiyatına uzun vadeli satış vadeli mantığımız var. Evet kar etmek lazım ama herşey para demek değil. 100 lira para kazanacağız diye çalışmıyoruz, 90 lira da oluyor. Önemli olan bizden ev alanların duasını da almak gerekir" değerlendirmesinde bulundu.

Artuklu Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kösen lansmanda “Artuklu Yatırım Emlak olarak 2002'de Cezayir'de, 2006'da Kuzey Irak'ta başladık. Cezayir'de 15 yılda birçok projeye imza attık. Aynı ülkenin 5 şehrinde 21 şantiyede toplam 36 bin konut, hastane ve üniversite inşa ediyor. Yıllık ortalama 5 bin 500 metrekare üretim yapıyoruz. Toplamda 6 bin çalışanımız bulunuyor. Kentsel dönüşüm, deprem ülkesi olan Türkiye'yi çarpık kentleşmeden kurtaracak. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa ettiğimiz Zer Kartal, bu anlamda önemli bir adım” açıklamasında bulundu.

Anadolu Yakası'nın en iyi projelerinden olan Zer Kartal'da şimdiye kadar yüzde 20 satış gerçekleştirildi. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Zer Kartal'da 40 hak sahibi buluuyor. 2017-2020 yılları aralığında 2 milyar liralık Zer projeleri inşa edecek olan firma, Zer Kartal'da konut alıcılarına 10 yılık garanti veriyor. 

Ayrıca Suriye ve Kuzey Irak vatandaşları haricinde tüm ülke vatandaşlarına tapu verebiliyor.

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Zer Kartal projesinin tanıtım filmi!
  • 28.09.2017 14:55

Zer Kartal projesinin tanıtım filmi!

Ceylan İnşaat-Artuklu Yatırım Emlak A.Ş. tarafından Kartal'da hayata geçirilen Z ...

Zer Kartal basın lansmanı yapıldı!
  • 27.09.2017 14:57

Zer Kartal basın lansmanı yapıldı!

Ceylan İnşaat ile Artuklu Emlak Yatırım ortaklığında, Kartal'da 60 milyon liralı ...

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları görücüye çıktı!
  • 26.05.2015 16:15

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları görücüye çıktı!

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları projesi, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mua ...

Muammer Ceylan, Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nı anlattı!
  • 25.05.2015 17:44

Muammer Ceylan, Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nı anlattı!

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutl ...

Zer Kartal projesinin foto galerisi!
  • 22.08.2017 10:10

Zer Kartal projesinin foto galerisi!

Mimari tasarımı ve konumuyla dikkat çeken Zer Kartal projesinin foto galerisi em ...

Ceylan İnşaat, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi'ne sponsor oldu
  • 06.12.2018 12:46

Ceylan İnşaat, İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi'ne sponsor oldu

Ceylan İnşaat Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İstanbul Marka ve Kariyer Z ...