maritbet girişmaritbet
Yeşil İnşaat’ın projesi Anadolu’da yükselecek

Yeşil İnşaat’ın projesi Anadolu’da yükselecek

İnşaat sektörüne 2006 yılında Esenyurt Beylikdüzü’nden hızlı bir giriş yapan Yeşil İnşaat, Innovia markasını Anadolu’ya taşıyor

İnşaat sektörüne 2006 yılında Esenyurt Beylikdüzü'nden hızlı bir giriş yapan Yeşil İnşaat, Innovia markasını Anadolu'ya taşıyor

Şirket ilk inşaatını 375 bin metrekarelik bir alan üzerinde biri rezidans olmak üzere toplam beş etapta tam 14 bin konutluk Innovia projesi hayata geçirdi. Rezidans etabı ve diğer 3 etabın satışlarını bitiren şirket, son etap satışlarını da tamamlamak üzere. İstanbulAvrupa yakasında dev bir projeye imza atan şirketin yeni projesi Anadolu'da yükselecek.

Her yerde arazi arıyor

14 bin konutluk dev projenin sonuna yaklaşan Yeşil İnşaat, bugünlerde konsept çalışmalarına hız verdiğiAnadolu projesinde detayları da belirlemeye başladı. Yeşil GYO Genel Müdürü IşıkGökkaya, bahçeli ev yapacaklarını belirterek bunun için Türkiye'nin hemen her yerinden uygun arazi arayışında olduklarını, arazileri bulunca da projeleri ardı ardına hayata geçireceklerini söyledi.

Şirketin bahçeli ev projesinde ilk durağı İzmit Adapazarı olacak. En az 200 villadan oluşacak projede sosyal donatılara da geniş yer ayrılacak. Işık Gökkaya, herkesin hayalinin bahçeli bir evde oturmak olduğunu dile getirerek, “Firma olarak bu gerçekten yola çıkarak bahçeli ev konseptini geliştirmeye karar verdik. Ancak bunu yaparken ev fiyatlarının uygun olmasına özen göstereceğiz. Bu yüzden arazi seçimi çok önemli” bilgisini verdi.

Fikir babası Engin Yeşil

Kolay ulaşılabilir ve tüm sosyal donatıların içinde olduğu bahçeli ev fikrinin Yeşil İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil'e ait olduğunu da belirten Gökkaya, “Yeşil İnşaat projeyi geliştirecek. Sonrasında ise yatırımcı olarak Yeşil GYO devreye girecek. Proje kısa bir süre sonra hayata geçecek. Mimari projeler üzerinde çalışmalar yapılıyor. Proje insanların çok rahat satın alabileceği metrekare ve fiyatlarla hayata geçirilecek. Her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarlanan projenin satış sorunu da olmayacak” dedi.

730 lira taksitle ev

Innovia 4 projesinde 60 ay sıfır faizle vade imkanı devam ediyor. Projede aylık 730 lira taksit ödeyerek ev sahibi olunabiliyor. Alanları 49 ile 59 metrekare arasında değişen 1+1 konutlar 73 bin liradan, 91 ila 122 metrekare olan 2+1 konutlar 145 bin liradan, 120 ila 135 metrekarelik 3+1 konutlar ise 205 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projenin teslim tarihi Aralık 2013 olarak veriliyor.

3 katlı otopark

Innovia projesi içinde; 24 saat güvenlik, kafeler, voleybol, tenis, basketbol sahaları, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, spa, fitness ile açık-kapalı spor salonları, açık-kapalı yüzme havuzları yer alıyor. Binaların altlarında 2 veya 3 kat otopark ve temel altında 30 metrekarelik kazık sistemleri yer alıyor.

Bugün Gazetesi

İnnovia 4 İletişim Bilgileri

Web    : www.innovia.com.tr

E-posta : [email protected]

Telefon  : 0212 414 08 00

Yorum Yaz