maritbet girişmaritbet
Yaşamın tüm renklerine ulaşmak için ilk adım…

Yaşamın tüm renklerine ulaşmak için ilk adım…

Park Mozaik konutlarının temel atma töreni şirket yöneticileri, proje çalışanları ve arsa sahiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi

Ankara Yaşamkent'e yeni bir soluk getiren TEPE İnşaat VE MESA Mesken'in ortak projesi Park Mozaik konutlarının temel atma töreni şirket yöneticileri, proje çalışanları ve arsa sahiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Benzersiz peyzajı ve konforlu evleriyle Eskişehir yolu Yaşamkent'te özlenen bir yaşam kalitesini Ankaralılarla buluşturacak olan Park Mozaik'in temel atma törenine MESA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Genel Müdür Can Aynagöz ile TEPE İnşaat CEO'su Bahadır Güngenci ve Genel Müdür Atila Kemal Oğuz ve her iki proje ortağı firmanın üst düzey yöneticileri katıldı. Park Mozaik projesinin yapıldığı arsanın sahipleri, proje çalışanları ve inşaat sektörünün seçkin isimleri de temel atma töreninin davetlileri arasındaydı. 

Törende konuşan MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Park Mozaik, uzun bir aradan sonra Çayyolu bölgesindeki ilk projemiz.  Bu çevredeki, yollarla bölünmüş, küçük ölçekli diğer projelere kıyaslandığında Park Mozaik güvenliği, sosyal tesisleri, peyzajı ile bu bölgedeki en büyük proje olacak. Hem Çayyolu'nun hem de ortağımız Tepe İnşaat'ın potansiyeli sayesinde Park Mozaik'in çok güzel bir proje olacağına, bu çevreye çok şey katacağına ve de burada yaşayacak herkesin mutlu olacağına yürekten inanıyorum.” dedi.

TEPE İnşaat CEO'su Bahadır Güngenci de “Ankara'dan çıkmış, Türkiye'nin gözbebeği olan TEPE ve MESA her biri 45 yıllık tecrübeye sahip iki büyük firma. Şimdiye kadar inşa ettikleri her evde insanları mutlu etmiş bu iki firma şimdi bu mutluluğu Park Mozaik'e taşımayı hedefliyor. Şehre yakın, kendi içinde önemli bir kompleks barındıran bu proje için 45'er yıllık tecrübeyi içinde taşıyan çok güçlü bir kadro oluşturduk. İş güvenliğini ve kaliteyi öne çıkaran bir anlayışla bu işi yapmaya devam edeceğiz. Burada sadece Park Mozaik için değil iki firmanın dostluğu ve gelecekteki yeni ortaklıklarının temelini atmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. “ diye konuştu.
Konuşmaların ardından proje ortakları TEPE ve MESA firmalarının tüm yöneticileri, davetlilerin alkışları eşliğinde Park Mozaik'in temeli atıldı. 

Üç senede tamamlanması planlanan projede ilk evler sahiplerine 2016'da teslim edilecek.

Yaşamın tüm renkleri Park Mozaik'te

Park Mozaik'te 3'ü kule 10'u yatay olmak üzere toplam 13 blok ve 885 konut bulunuyor. Park Mozaik, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerle farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor.

Toplam 75 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilecek olan Park Mozaik, bu geniş alanı ince bir zevkle tasarlanmış peyzaj ve burada yaşayanların her ihtiyacına hitap edecek sosyal mekanlar sunarak değerlendiriyor. Araç trafiği yerin altından işleyecek Park Mozaik'te 180 adet araçlık açık, 1.270 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

Eşsiz peyzajı ile bölgesindeki diğer projelerden ayrılan Park Mozaik, geniş yeşil alanlar, büyük ve küçük süs havuzları, çocukların dilediğince oynayabileceği macera adası ve anfi tiyatro gibi imkanlar sunuyor. Park Mozaik'te kule blokların altında, içinde fitness salonu, yaz aylarında açık havada güneşlenme keyfi sunan kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve sauna yer alan 2.000 metrekarelik bir sosyal tesisi bulunuyor. 
Elverişli konumuyla şehre yakın fakat karmaşasına uzak olma ayrıcalığı sunan Park Mozaik, hem ailelere, kaliteli vakit geçirebilecekleri, keyif, huzur, güvenlik, estetik ve kalitenin mozaik uyumuyla bir arada geldiği bir yaşam alanı hem de proje ortaklarının güçlü yapısı ve bulunduğu bölgenin hızla artan değeriyle sağlam bir yatırım şansı veriyor.

Park Mozaik İletişim Bilgileri;

Web: http://www.parkmozaik.com.tr/
Telefon. 0312 291 50 80

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Park Mozaik Ankara örnek daire görselleri yayında!
  • 25.10.2014 11:02

Park Mozaik Ankara örnek daire görselleri yayında!

Tepe-Mesa ortaklığında hayata geçirilecek olan Park Mozaik projesinin örnek dair ...

Park Mozaik Evleri Ankara foto galerisi
  • 20.10.2014 15:05

Park Mozaik Evleri Ankara foto galerisi

885 konutluk bir proje olan Park Mozaik, Ankara - Yenimahalle'de konumlandırılıy ...

Çeşme'de otellerde doluluk sağlanmadı
  • 31.07.2020 10:30

Çeşme'de otellerde doluluk sağlanmadı

Çeşme Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇEŞTOB) Onursal Başkanı Veysi ...

Emin Grup'tan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı!
  • 14.07.2020 16:58

Emin Grup'tan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı!

Emin Grup / Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı A. Sefa Üstün, 15 Temmuz Demokrasi v ...

Mesa projelerinde yüzde 0.64 faiz avantajı!
  • 16.06.2020 09:50

Mesa projelerinde yüzde 0.64 faiz avantajı!

50 yıllık tecrübe ile güvenin sembolü MESA’nın projelerinde kamu banklarının kon ...

Mesa Cadde, yurt dışındaki Türklerin gözdesi oldu!
  • 04.02.2019 15:25

Mesa Cadde, yurt dışındaki Türklerin gözdesi oldu!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteği ile Evim Türkiye Fuarı’na katılan MESA ...