Villade Piar Silivri'de fiyatlar değişti!

Villade Piar Silivri'de fiyatlar değişti!

Arizon Yapı Villa'de Piar Silivri projesinde fiyat listesi 420 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

 

Arizon Yapı'nın Villa'de serisinin ilk etabı olan ve Silivri'de yer alan Villa'de PIAR projesi bahçeli doğa evleri konsepti ile kullanıcılarına güvenli yaşam alanı sunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak taşıyıcı sisteminin betonarme, dış cephesinin yangına, ısıya ve soğuğa dayanıklı metal panel ile yapıldığı Villa'de PIAR, alıcılarına müstakil bahçeli, güvenlikli, ferah yüksek iç mekana sahip, sosyal ve yeşil alanları ile hem şehre yakın hem de huzur dolu bir yaşam alanı sağlamayı amaçlıyor.

Arizon Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özden, ülkemizdeki deprem gerçeğine dikkat çekerek “Malzeme olarak en ucuz olanın değil, deprem yönetmeliğine uygun, zemin etüdleri yapılmış güvenli ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı projelerin inşa edilmesi gerektiğini bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

Mehmet Özden ayrıca “Nüfus yoğunluğu ve özellikle mart ayından beri ülkemizi de etkisi altına alan pandemi nedeniyle İstanbul'da yaşayanların şehir merkezinden uzak bölgelerde ev aradıklarını gözlemliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde bahçeli ya da ya da bahçesiz ama müstakil ev kavramına talebin çok fazla arttığı herkesin malumudur. Biz projemizi pandemi öncesinde büyükşehirde yaşanan büyük sıkıntılara çözüm sağlayacak belli temeller üzerine oturtmuş olarak yola çıkmıştık. Bunları sırası ile şu şekilde belirtebilirim; deprem gerçeğine uygunluk, büyükşehirdeki trafik kaosu ve insanların kendine vakit ayıracakları bir yer arayışında olmaları gibi nedenlerle Villa'de PIAR'in temellerini attığımız Silivri Balaban mevkii, özellikle İstanbul ve çevresinde yaşayanlar için tercih edilen bir proje lokasyonu olarak dikkat çekiyor” diye ifade etti.

20 milyon 143 bin 463 metre kare ormanlık alan ile çevrili!

3 tip ev seçeneğinin sunulduğu Villa'de Piar'da; 3+1 evler, yaklaşık 270 metre kare bahçe içinde 100 metre kare brüt alana, 2+1 evler, ortalama 250 metre kare bahçe içinde 92 metre kare brüt alana ve 1+1 evler ise yaklaşık 150 metre kare bahçe içinde ve 47 metre kare brüt alana sahip bulunuyor. Projede konutlar, 420 bin TL ile 790 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa sunulmaya devam ediyor.

20 milyon 143 bin 463 metre kare yemyeşil ormanlık alan ile çevrili, Silivri'nin Balaban mevkiinde konuşlanan Villa'de PIAR projesi, doğa içerisinde yaşamak isteyenler için 11 bin 150 metre kare net alana yayılmış olarak, toplam 42 bahçeli doğa evinden oluşuyor. Lansman kapsamında uygun fiyatlarla satışı devam eden konutlar, ev sahibi olmak isteyen kullanıcılarını bekliyor. 

Haziran 2021'de evler sahiplerine teslim edilecek

İlk etabından itibaren ruhsatlı olarak başlanan proje kapsamında ev sahiplerine tapularıyla birlikte teslimatlar Mayıs 2021'de başlayacak ve son teslimatlar ise Haziran 2021'de yapılacak. Türkiye'de de son yıllarda tercih edilmeye başlayan loft konseptine uygun olarak, 6 metrelik yüksek tavan yapısı ile dikkat çeken Villa'de PIAR, geniş pencere detayları ile de kullanıcılarına oldukça ferah bir iç mekan alanı sağlıyor.

Villa'de PIAR projesinin sosyal olanakları arasında; spor alanı, çocuk oyun ve parkur alanı, açık sinema alanı ile kamp ve mangal alanlarıyla donatılmış üniteler yer alıyor.

Yorum Yaz