Varyap Grand Tower’da 307 bin TL’ye! Yüzde 1 peşinle!

Varyap Grand Tower’da 307 bin TL’ye! Yüzde 1 peşinle!

Varyap tarafından Ataşehir'de yapılan Varyap Meridian’in, 61 katlı kulesi olan Varyap Grand Tower’da fiyatlar 307 bin liradan başlıyor. Varyap Meridian’deki diğer konutlar ise 236 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

 

 

Avrupa'nın en iyi gayrimenkul projesi Varyap Meridian'ın, 61 katla Türkiye'nin en yüksek binası Varyap Grand Tower'da dairelerin satışı başladı. İstanbul'un yeni finans merkezi Batı Ataşehir'de inşa edilen LEED kayıtlı Türkiye'nin ilk ve tek yeşil karma konut projesi Varyap Meridian, hızla gelişen Ataşehir'in yıldızı parlayan projesi olarak dikkati çekiyor. Projenin merakla beklenen üçüncü etabı Varyap Grand Tower'da, 40 metrekarelik stüdyodan, 5+1'e kadar, her biri kendi içinde özel tasarımlı pek çok konut seçeneği bulunuyor.

Varyap Meridian'ın 61 katlı kulesi Varyap Grand Tower'daki stüdyo ile 5+1 arasındaki dairelerin satış fiyatları; 307.000 ile 1.906.000 TL arasında değişecek.

Varyap Meridian projesinde; 5 kule, 20 ve 61 katlı 1,500 konut, 50 bin metrekarelik kiralık alana kurulan bir iş merkezi, 20.000 metrekarelik ofis binası ile işletmesi uluslararası bir markaya verilmesi planlanan 5 yıldızlı bir otel, kongre ve iş merkezinin yanı sıra ticaret alanlar dahil 6 kule ve 3 adet alçak katlı ticari blok yer alıyor. Varyap Meridian'ın konumlandığı 107 bin metrekarelik alanının yaklaşık yüzde 90'ı yeşil alandan oluşurken, binalar bu alanının 13 bin metrekaresi üzerinde inşa ediliyor.

 Varyap Meridian'deki diğer konutlar ise 236 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kat bahçeleri ile doğayı evlere taşıyor

Varyap Grand Tower'daki dairelerin yüzde 80'inde, 5-24 m² arasında değişen büyüklükte kat bahçeleri yer alıyor. 38 teraslı daire bulunan Varyap Grand Tower'da, teras büyüklükleri 4 – 65 m² arasında değişiyor. Varyap Grand Tower'ın tasarımı gereği, her kattaki dairelerin planları birbirinden farklı olacak. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı kulede, dairelerin her biri, konumu, büyüklüğü ve diğer özellikleriyle kendi içinde özel tasarımlı olacak.

Açık ve kapalı havuzlar, spor salonları, sauna, buhar odaları, fitness salonu ve SPA'sı ile her türlü spor aktivitesini içinde barındıran Varyap Grand Tower'ta yaşayan daire sahipleri, ek bir ödeme yapmaksızın, her türlü aktiviteden yararlanabilecekler. Fitness salonunun en önemli özelliği, sakinlerin yaz aylarında açık havada spor yapmalarına olanak sağlayan geniş bir teras alanında tasarlanması.

En yüksekten 360 derece İstanbul'u seyrettirecek

Varyap Grand Tower sakinleri, kartlı kapılardan geçerek sosyal alanlara geçiş yapacaklar. Kulenin geniş lobi alanlarında; toplantı salonları, kafe ve restoranlar mevcut. Daire sakinleri İstanbul'un panaromik manzarasına hakim son kattaki özel tasarımlı Executive Lounge'da İstanbul'u en yüksekten seyredecekler. Bilardo masaları, oturma ve TV alanları, çocuk oyun alanı, kuaför ve yönetim ofisinin yer alacağı lobi alanında, daire sakinleri, misafirlerini ağırlayabilecekleri gibi komşularıyla sohbet edebilecek ya da günün maçını birlikte izleyebilecekler. Özellikle yüksek katlı binalarda giderek azalan komşuluk ilişkilerini canlandırmayı hedefleyen geniş lobi alanları, binada yaşayanların sosyal bir ortam yaratarak komşuluk ilişkilerinin gelişmesine de katkı sağlayacak.

3.000 TL'den başlayan peşinat ve Türkiye'nin en düşük konut kredisi

Varyap Meridian Varyap Grand Tower daireleri Akbank, Halkbank ve Vakıfbank anlaşmalı bankalar üzerinden yüzde 1 peşinatla satılıyor. Varyap Meridian'dan daire almak isteyenler yüzde 1 peşinatla ev sahibi olabilecek.  Kalan kısım için ise anlaşmalı bankalar kanalı ile yüzde 0.44 faiz oranı ile Türkiye'nin en düşük banka konut kredisi imkanı tanınıyor. Böylesine üst düzey bir projeden 3.000 TL peşinat ile konut sahibi olunabiliyor.

2012 yılının son çeyreğinde teslim edilecek

Birinci etap satışlarının yüzde 100'ünün tamamlandığını, ikinci etapta ise son dairelerin satışının devam eden Varyap Meridian üç etapta tamamlanacak. İlk daireler sahiplerine 2011 yılının son çeyreğinde, Varyap Grand Tower ise 2012'nin son çeyreğinde teslim edilecek. Varyap Meridian, 2012 yılında tamamlandığında, dairelerin en az yüzde 100 prim yapması bekleniyor.

 

Varyap Meridian iletişim bilgileri

Web: www.varyapmeridian.com

E-posta: info@varyap.com

Tel: 0 216 444 40 30

  • Etiketler:

Yorum Yaz