Vadişehir'de büyük fırsat! Metrekaresi 4 bin 200 lira!

Vadişehir'de büyük fırsat! Metrekaresi 4 bin 200 lira!

550 milyon liralık yatırım değerine sahip olan Vadişehir'de sınırlı sayıdaki daireler satışa çıktı.

Başakşehir'inyeni yüzünü oluşturan Vadişehir'de sınırlı sayıdaki az ve çok katlı daireler avantajlı fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor. 5.000 yataklı Şehir hastanesi, Metro istasyonu ve 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkının yanı başında yükselen proje, mimari ve donatı özellikleriyle de konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Başakşehir'in en değerli ve merkezi noktasında yer alansağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu devlet yatırımlarına komşu olan Vadişehir,yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercih ettiği proje olarak öne çıkıyor. 

Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında 550 milyon TL yatırım bedeli ilehayata geçirilen proje, 10 bin konuta ulaşması beklenen yeni etaplarla Başakşehir'in yeni yüzünü oluşturuyor.
Bölgenin vadisinde Vadişehir markalı yaşam standartları yüksek projelergeliştiren Ortak Girişim, yeni halkalarla İstanbul'un yeni yaşam merkezi oluşturacak.

AİLE KONSEPTLİ MODERN LÜKS DAİRELER 

Lüks ve konforlu detaylarla sahip projede sınırlı saydaki az ve çok katlı daireler avantajlı fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların yer aldığı Vadişehir'de dairelerin metrekaresi 4 bin 200 TL'den başlangıç gösteriyor. Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

30 AY VADE FARKSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR

Vadişehir'de ekonomik oranlarda tutulan fiyatlarlakampanya avantalı satışlar başladı.Kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede yatırımcıya peşin alımlarda yüzde 11 indirim fırsatı sunan firma ayrıca, yüzde 30 peşinatlı alımlarda 30 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuyor.
Projede cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, firma bünyesinde kişiye özel ödeme planının yanı sıra anlaşmalı bankalar aracılığıyla uygun oranlarda kredi imkanı sunuluyor.

DEVLET YATIRIMLARINA KOMŞU BİR PROJE

Toplam değeri 100 milyar doları bulan 3. Köprü, muhtemel Kanal İstanbul, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Havaray gibi önemli devlet yatırımları dabu bölgede yer alıyor.

Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte projelendirilen Vadişehir,en gözde yatırım aracı olarak öne çıkarken, konumunun getirdiği avantajlarla da yatırımcının dikkatini çekiyor.

5.000 yataklı Şehir hastanesi ve Metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan proje, yanı başında yer alan 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkıyla da konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Projenin % 75'ini yeşil alanların oluşturduğu Vadişehir'de tüm peyzaj alanları güneş enerjisi ile aydınlatılacak. Enerji tasarrufunun maksimum düzeyde tutulduğu projede; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor.

Modern çizgileriyle bölgenin mimari yapısına katkı sağlayan Vadişehir'in mimarisinde Özgüven Mimarlık'ın imzası bulunuyor.

Başakşehir'in en büyük projelerinden Vadişehir' de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İstanbul’un Merkezinde Butik Aile Projesi; Irmak Seyitnizam Konakları
  • 06.10.2021 21:52

İstanbul’un Merkezinde Butik Aile Projesi; Irmak Seyitnizam Konakları

Zeytinburnu Seyitnizam bölgesinde, Irmak Group kalite ve güvencesiyle inşa edile ...

Kazancın yeni adresi, Irmak Seyitnizam Konakları ticari üniteleri!
  • 04.10.2021 08:39

Kazancın yeni adresi, Irmak Seyitnizam Konakları ticari üniteleri!

Zeytinburnu Seyitnizam aksında Irmak Group güvencesiyle hayata geçirilen Irmak S ...

Yüksel Akgül, Vadişehir'i anlattı!
  • 01.04.2015 09:39

Yüksel Akgül, Vadişehir'i anlattı!

Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, Vadişehir projesini mikrofonumu ...

Uğur Özgüven "Bölgenin iddialı projesi Ebruli oldu"
  • 10.01.2018 17:35

Uğur Özgüven "Bölgenin iddialı projesi Ebruli oldu"

Ebruli Ispartakule projesinin mimarı Uğur Özgüven, projenin tasarım sürecini anl ...

'2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz'
  • 13.07.2017 09:22

'2023 hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz'

Irmak Group Ve Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, 15 Temmuz'un birin ...

Vadişehir Başakşehir'den 3 farklı ödeme planı!
  • 27.01.2017 10:17

Vadişehir Başakşehir'den 3 farklı ödeme planı!

650 adet daire ile 60 adet ticari ünitenin bulunduğu Vadişehir Başakşehir satılı ...