maritbet girişmaritbet
Uptown projesinde çocuklar “kendi dünyalarını” bulacak!

Uptown projesinde çocuklar “kendi dünyalarını” bulacak!

Ankara’nın önemli yerleşim yerlerinden İncek’te yükselen Uptown Konut Projesi, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici hizmetler verecek olan Kidstown’ı hizmete sunmaya hazırlanıyor

Proje ortaklarından Emre Katırcı: “Konforlu bir yaşamın kapılarını açtığımız Uptown'da çocuklar için de özel bir çalışma hazırladık. Çocuk şehri olarak dizayn ettiğimiz Kidstown, konutlarımızda yaşayan çocukların hem derslerine yardımcı olacak hem de eğlenceli vakit geçirmesine imkan tanıyacak”

Başkentin gözde yerleşim yerlerinden İncek'te inşa edilen Uptown Konut Projesi, konut sahiplerine birbirinden farklı imkanlar sunarken çocuklar için de ayrıcalıklı bir hizmet vermeye hazırlanıyor. Uptown'ın eğlenceli ve öğretici etkinliklere sahip çocuk şehri olan “Kidstown”, kimi zaman hizmet konusunda göz ardı edilen çocuklar için bir yaşam alanı yaratma hedefiyle yola çıkıyor.

Ailelerin işten, çocuklarının ise okuldan çıkış saatlerinin birbirine uymaması sorununa çare aranan ve Lema Grup tarafından inşa edilen Uptown İncek Konut Projesi'nde bu büyük sıkıntıya “Kidstown” uygulamasıyla çözüm yolu üretildi.

Ailelerle görev paylaşımı yaparak birbirinden farklı imkanlar sunmak için harekete geçen Kidstown'da çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için her detayın düşünüldüğünü ifade eden Uptown İncek Konut Projesi ortaklarından Emre Katırcı, Kidstown'ın çocukların keyifli zamanlar geçireceği bir mekan olacağını söyledi.

Emre Katırcı, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir proje olan Uptown'da konut sahiplerinin rahat ve konforlu yaşam sürdürmeleri için birbirinden farklı hizmetler sunduklarını hatırlattı.

Özellikle çalışan ailelerin yardımına koşacak olan Kidstown'ın çocuklarla ilgili farklı bir proje olduğunu belirten Katırcı, “Ankara'nın göl ve orman manzaralı projesi olan Uptown İncek'te çocuklar doğayla iç içe büyüyecek. Bunun yanında çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemek amacıyla da Kidstown hizmetini hayata geçirmeye karar verdik. Böylece bir yandan ailelere destek olurken bir yandan da çocukların apartman dairelerinde sıkışıp kalmamalarını sağlayacağız. Yani çocuklar Kidstown'da kendi dünyalarını kuracak” dedi.

Kidstown'ın birbirinden farklı olanaklara sahip olduğunu hatırlatan Katırcı, özellikle çalışan ailelerin işten çıkış saatlerinin çocuklarına uymaması nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını hatırlatarak, yeni uygulama nedeniyle ailelere yardımcı olmayı hedeflediklerini belirtti.

Katırcı, şöyle konuştu:

“İşten geç dönmek zorunda olduğunuzda, çocuğunuz okuldan döndüğünde ya da eşinizle baş başa bir akşam yemeği yemek istediğinizde, çocuğunuz Kidstown sayesinde yalnız kalmayacak. Burada çocuklarınız sağlıklı ara öğünlerle beslenirken, çocuk gelişimi konusunda uzman personel gözetiminde derslerini çalışabilecek ve pek çok etkinlikten arkadaşları ile birlikte faydalanabilecekler.”
 
-Derslere de yardımcı olacaklar-
 
Kidstown'ın sadece çocukların zaman geçirebileceği bir mekan olmadığını, aynı zamanda özel gün ve kutlamalara da ev sahipliği yapılabileceğini kaydeden Katırcı, sergiler, atölye çalışmaları ve sinema günleri gibi etkinliklerin de Kidstown'da düzenlenebileceğini söyledi. Katırcı, Kidstown'da çocukların keyifli zaman geçirebilmeleri için bir de tırmanma duvarı bulunacağını vurguladı.
 
Ankara'nın önemli eğitim kurumlarına oldukça yakın konumu ile de dikkatleri çeken Kidstown'da çocukların ödevleri ve eksik kaldığı ders konuları için de yardımcı olduklarını ifade eden Katırcı, şöyle devam etti:
 
“Kidstown'da aileler çocuklarının dersleri konusunda endişelenmeyecek. Çünkü alanında uzman personelimiz ile çocuklara etüt ve özel ders imkanı da sunuyoruz. Kidstown, çocukların hem derslerine yardımcı olacak hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. Ayrıca Kidstown'da bulunan kameralar sayesinde aileler çocuklarının neler yaptığını izleme olanağını bulacak. Kidstown`ın aktivite programını aileler web sitesinden ya da cep telefonu mesajlardan da takip edebilecek.”

-Uptown İncek-

LEMA Grup tarafından hayata geçirilen Uptown İncek Konut Projesi TED Ankara Koleji'ne kapı komşusu olacak. İnşaat sektöründe kalite ve güveni prensip olarak benimseyen LEMA Grup Uptown İncek Kule Konut projesinde de kalite ve güvenden ödün vermiyor. 1+1'den 6+1'e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan proje, 36 katlı yatay ve dikey olarak inşa ediliyor. İnşaatın yarısından fazlasını tamamlayan Uptown İncek satışlarına başladı.

Uptown İncek İletişim Bilgileri;

Web: http://uptownincek.com

Telefon: 0312 483 55 55

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Uptown İncek Konutları örnek dairesi
  • 16.01.2014 09:06

Uptown İncek Konutları örnek dairesi

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek Konu ...

Uptown İncek Konutları proje galerisi
  • 15.01.2014 17:45

Uptown İncek Konutları proje galerisi

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek Konu ...

Uptown İncek Konutları, benzersiz sonbahar ve kış keyfi sunuyor
  • 05.10.2017 11:39

Uptown İncek Konutları, benzersiz sonbahar ve kış keyfi sunuyor

Yeni nesil konutlar, sosyal donatı alanları ile kış aylarını “dört duvar içinde ...

Uptown İncek Konutları, önemli okulların tam merkezinde!
  • 14.09.2017 15:22

Uptown İncek Konutları, önemli okulların tam merkezinde!

Uptown İncek Konutları'nda yapılan bir araştırma, okula yakınlığın ailelerin kon ...

UPTOWN İncek, tatil tadında bir yaşam sunuyor
  • 04.08.2017 14:47

UPTOWN İncek, tatil tadında bir yaşam sunuyor

Ankara’nın İncek bölgesinde yaşamın başladığı UPTOWN İncek konut projesi, sosyal ...

Yaman Pamukçu'dan 'Yerden Göğe' mimari bakış açısı
  • 28.11.2015 09:58

Yaman Pamukçu'dan 'Yerden Göğe' mimari bakış açısı

Mimari projesi İki Derece Mimarlık ve Lejant Proje tarafından yapılan Uptown İnc ...