maritbet girişmaritbet
TulipTowers satışa çıktı! 108 BİN LİRAYA!

TulipTowers satışa çıktı! 108 BİN LİRAYA!

Tulip Gayrimenkul’ün Bahçeşehir’de 190 milyon TL’lik yatırımla hayata geçireceği yeni projesi TulipTowers’ın inşaat sözleşmesinin imza töreni gerçekleşti

Tulip Gayrimenkul, Bahçeşehir Ispartakule'de projelendirdiği 478 konutluk rezidans, alışveriş merkezi ve soysa tesislerden oluşan yeni projesi TulipTower'ı görücüye çıkardı. 30 katlı 2 kuleden oluşan projenin inşası, Türkiye dışında 12 ayrı ülkede hizmet veren ve dünyanın 205. uluslar arası taahhüt şirketi ETS Eser A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek. ETS Eser, 170 bin metrekare inşa alanına sahip TulipTowers projesini Aralık 2011 tarihinde tamamlayarak Tulip Gayrimenkul'e teslim edecek.

‘Batı İstanbul'un en lüks projesi olacak'
Tulip Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Meroğlu yeni projeleri için “Tıplı TulipTurkuaz projemiz gibi TulipTowers projemizi de Konut İdaresi (TOKİ) iştiraki Emlak Konut GYO ile arsa karşılığı gelir paylaşımı ile gerçekleştiriyoruz. 190 milyon TL'lik yatırımla hayata geçecek projemiz TulipTowers, 28 bin 500 metrekare arazi büyüklüğü ve 170 bin metrekare de toplam inşaat alanına sahip. 30 katlı iki kulede rezidans, alışveriş merkezi ve sosyal tesislerden oluşan TulipTowers, batı İstanbul'un en lüks projesi olacak” dedi.
 
Mertoğlu, dünyaca ünlü mimar Ken Yeang imzalı TulipTowers projesinin inşası için ETS Eser şirketi ile yaptığı işbirliği konusunda ise “Böyle önemli bir projenin yeterli ve yetenekli bir inşaat firmasınca yapılması gerekliydi” dedi.
Toplantıda yer alan ETS Eser Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Adiloğlu da inşasını üslendikleri TulipTowers projesini Aralık 2011 tarihinde teslim etmeyi planladıklarını kaydetti. 1986'dan bu yana başta altyapı inşaatları olmak üzere genel müteahhitlik hizmetleri verdiklerini belirten ve dünyanın 205. uluslararası taahhüt şirketi olduklarını altını çizen Adiloğlu, “İnşaat, taahhüt, proje, mühendislik, müşavirlik ve enerji alanlarındaki 22 yıllık tecrübemizle TulipTowers projesini en iyi şekilde gerçekleştireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.
 
Fiyatlar 108 bin liradan başlıyor
Ekolojik projeleriyle dikkat çeken dünyaca ünlü mimar Ken Yeang tarafından tasarlanan TulipTowers rezidans, alışveriş merkezi, otopark ve sosyal tesislerden oluşuyor. 30 katlı 2 kule olarak projelendirilen TulipTowers, 28 bin 500 metrekare arazi büyüklüğü ve 170 bin metrekare de toplam inşaat alanına sahip.
 
478 konuttan oluşan TulipTowers rezidansta, toplam satılabilir alan 44 bin metrekare. 40 metrekarelik stüdyo daireler 108 bin TL'den, 206 metrekarelik 4+1 daireler ise 535 bin TL'den başlayan ilk çıkış fiyatlarla hafriyat başlangıcı ile satışa sunulacak. Bu 468 farklı dairenin yanında projede ayrıca 10 adet özel daire seçeneği de yer alıyor. Kredi anlaşması yapılan Akbank ve Denizbank ile yüzde 1 peşinat ile 120 aya kadar kredi kullanılabilecek.
Marmara Denizi ve Küçükçekmece Göl manzaralı TulipTowers rezidans, vale hizmeti ile birlikte özel kapalı otopark, kablolu TV, uydu ve internet, isteğe bağlı ev bakım/temizlik servisi, çocuk oyun alanları ve alışveriş merkezine direkt bağlantı gibi özelliklere sahip.
 
TulipTowers AVM bölümünde ise skycourts, mağazalar, sinema salonları, teraslı restoranlar, sosyal kulüpler ve spor kulüpleri, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark bulunuyor. TulipTowers alışveriş merkezinde toplam kiralanabilir alan yaklaşık 39 bin metre kare olması planlanıyor.
 

İletişim bilgileri
Web: www.tulipdevelopment.com
E-posta: [email protected]
Tel: 0 212 328 40 10

  • Etiketler:

Yorum Yaz