Triadpark’ta yaşam başladı! 160 bin liraya daire!

Triadpark’ta yaşam başladı! 160 bin liraya daire!

İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden, Sancaktepe’de Hisar Yapı tarafından yapımı tamamlanan, TriadPark projesinde teslimatlar yapıldı ve yaşam başladı

 

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden, Sancaktepe'de Hisar Yapı tarafından yapımı tamamlanan, TriadPark projesinde teslimatlar yapıldı ve yaşam başladı.
 
Projede,1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan daire seçenekleri bulunuyor. Farklı daire alternatiflerinin bulunduğu Projede, son kalan bir kaç daire için fiyatlar 160.000 TL'den başlıyor. Satışlarda avantajlı ödeme koşulları sunulurken, banka kredisi de kullanılıyor. 180 aya varan vadelendirme alıcılara avantajlı bir imkan sağlıyor.
 
Projede Hisar yapı sahiplerinin eğitim Gönüllüsü olduğunu bir kez daha kanıtlayan birde İlköğretim Okulu hayata geçirildi.
 
Sosyal tesislere geniş yer ayrılan projede, yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu ve  çocuk oyun parkı ile masa tenisi, bilardo salonu, basketbol, voleybol sahaları, fitness center, buhar odası, sauna ve solaryum bulunuyor. Projede sakinlerin araçlarını park ederek dairelerine çıkma konforunu yaşatmak adına,7000 metrekarelik de kapalı otopark bulunuyor. TriadPark, profesyonel güvenlik elemanları ve kameralı güvenlik sistemleri ile 7 gün 24 saat korunuyor.
TriadPark projesinin dikkat çeken bir başka özelliği üçgen mimariye sahip olması.
 
Mimari özelliği sayesinde, projedeki her daire yüzme havuzu ve yeşil alan manzarasına sahip bulunuyor. Dairelerdeki tüm odalar güneş ışığından faydalanabiliyor. Huzurun ve tatil keyfinin yaşamın her anına hakim olması amaçlanarak inşa edilen projenin yüzde 75'lik bölümünü, yeşil alan oluşturuyor. TriadPark, şehirden kopmadan, şehrin stresinden arınarak eğlenceli bir yaşam vadediyor.
 
Triadpark projesi şehir stresinden uzak, yeşillikler arasında doğayla içiçe bir yaşam sunuyor. Kent içinde büyük ulaşım avantajlarına sahip olan proje, TEM otoyoluna 2 dakika, Kadıköy, Üsküdar ve her iki köprüye 20 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika ve Ümraniye'deki birçok alışveriş merkezine ise sadece 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

 

İletişim bilgileri

Web: www.triadpark.com

E-posta: info@triadpark.com
Tel:0 216 621 27 00

  • Etiketler:

Yorum Yaz