The İstanbul Veliefendi’de M2’si 5 bin TL’ye!

The İstanbul Veliefendi’de M2’si 5 bin TL’ye!

YDA Group tarafından İstanbul İstanbul Veliefendi’de inşa edilen The İstanbul Veliefendi 484 daireden oluşuyor. Resmi satışa yarın çıkacak olan projede daireler metrekaresi 5 bin liradan başlıyor

YDA Group tarafından İstanbul Veliefendi'de, Koç Grubu'na ait arsa üzerinde inşa edilen The İstanbul Veliefendi görücüye çıktı.The İstanbul Veliefendi projesinde satışlar yarın (3 haziran Cuma) başlıyor.

The İstanbul Veliefendi projesinin düzenlenen basın toplantısına Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat aydın ve YDA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan katıldı.

The İstanbul Veliefendi'de daireler metrekaresi 5 bin liradan satışa sunulacak. Bölgenin önde gelen projesi The İstanbul Veliefendi'de 16 katlı 17 blok ve 35 katlı bir Rezidans Tower yer alıyor. 486 dairenin yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1 tipinde çeşitli daire tipleri sunuluyor. Bakırköy Sahil Yolu üzerinde Veliefendi'de inşa devam edilen The İstanbul Veliefendi'de dairelerin ortalamam metrekare fiyatları 5000 TL'ye, rezidansların ortalama metrekare fiyatları ise 6000 TL'ye satışa sunulacak. The İstanbul Veliefendi'de konut fiyatları yaklaşık 700 bin liradan başlıyor.

68 bin 333 metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin 48 bin metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. Proje, geniş peyzaj alanlarının yanı sıra kapalı ve açık yüzme havuzu, basketbol ve mini futbol sahası, tenis kortu, fitness ve aerobik salonu, hamam, sauna ve çarşı gibi sosyal ve spor alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Sahile 2 dakika mesafede yer alan The İstanbul Velifendi; metrobüs, tramvay, deniz otobüsü, minibüs, otobüs gibi toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ve E-5 Otoyolu'na 5 dakika mesafede olan konumuyla İstanbul'un merkezinde bir yaşam sunuyor.

 

The İstanbul Veliefendi iletişim bilgileri

http://www.theistanbulveliefendi.com/

Tel: 0212 558 13 13

  • Etiketler:

Yorum Yaz