maritbet girişmaritbet
 Terrace Lido Adalar'da m2’si 5 bin dolara daire!

Terrace Lido Adalar'da m2’si 5 bin dolara daire!

İnanlar İnşaat’ın İstanbul Büyükada’da yaptığı Terrace Lido’da metrekare ortalama satış fiyatları ortalama 5 bin dolar

İnanlar İnşaat'ın İstanbul Büyükada'da yaptığı Terrace Lido'da metrekare ortalama satış fiyatları ortalama 5 bin dolar olarak belirlendi. Terrace Lido, alanları 89 ve 130 metrekare arasında değişen Celine, Nicole, Juliette, Claire, Sophie, Charlotte ve Isabelle olarak adlandırılan yedi ayrı tipte daireden oluşuyor. Tamamı deniz manzaralı olan daireler, 1+1 ve 2+1 olarak satışa sunuldu.

İnanlar İnşaat Terrace Lido projesinin yapımına önümüzdeki Eylül ayında başlayacak. Terrace Lido, 2011 yılı bitmeden konut sahiplerine teslim edilecek. Site çevresinde, girişinde ve genel sirkülasyon alanlarında kapalı devre güvenlik kontrol TV sisteminin bulunacağı projede, güvenlik ile irtibatlı interkom, kat koridorlarında acil anons ve yangın ikaz sistemi yer alacak.
Terrace Lido projesi 9.362 metrekarelik inşaat alanına sahip. Projede 30 rezidans ve 2 bin metrekare ticari alan bulunacak. Sitenin ortak alanlarında açık havuz, terapi havuzu ve fitness center yer alacak.

Terrace Lido'da ayrıca alanları 30 ile 50 metrekare arasında değişen 25 adet dükkan bulunuyor. Arsasına 10 milyon dolar harcanan Terrace Lido'da inşaat yapımına ise 8 ila 10 milyon dolar harcanacak.

 Projenin iç mimari tasarımları Dara Kırmızıtoprak tarafından gerçekleştiriliyor. İstanbul Teknik Üniversite ile işbirliği yapılan projede zemin projeleri  Dç. Dr. Tuğrul Özkan tarafından denetleniyor.

 

Terrace Lido iletişim bilgileri
Web: http://terracelido.com

E-posta: [email protected]

Tel: 0216 382 86 86
Tel: 0212 291 28 60

  • Etiketler:

Yorum Yaz