maritbet girişmaritbet
Teknik Yapı, Evora Samandıra'yı 777 lira peşinatla satışa sunuyor!

Teknik Yapı, Evora Samandıra'yı 777 lira peşinatla satışa sunuyor!

Teknik Yapı, sektörde bir ilki gerçekleştirerek, Samandır'daki yeni projesini A Plus Konut Fuarı’nda tanıtacak ve 100 daireyi fuara özel fiyatlarla satışa sunacak

 

Fulya Fuar merkezi, gayrimenkul sektöründe bir ‘ilk'e sahne olacak. Teknik Yapı, sektörde bir ilki gerçekleştirerek, yeni projesini A Plus Konut Fuarı'nda tanıtacak ve 100 daireyi fuara özel fiyatlarla satışa sunacak.

Teknik Yapı, 22-24 Ekim tarihlerinde Fulya Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan A Plus Konut Fuarı'nda Türkiye'de ‘ilk'e imza atarak yeni projesinin lansmanını gerçekleştirecek.

A Plus Konut Fuarı'nın açılışında bir basın toplantısı düzenleyecek olan Teknik Yapı, tanıtacağı yeni projesindeki 100 dairesini fuara özel fiyatlarla satışa sunacak. Fuarda tanıtacağı yeni proje için özel fiyat avantajı sunacak olan Teknik Yapı, satışa çıkaracağı daireler için yüzde 5 indirim uygulayacak. Samandra bölgesinde hayata geçirilecek olan ve ekonomik fiyatlarla satışa sunulacak projedeki daireleri almak isteyenler, 777 TL'den başlayan peşinatları kredi kartıyla bile ödeyebilecek. Yüzde 1 peşinat, sıfır faiz ve 120 ay vadeli satış fırsatları, fuar süresinde de uygulanacak.

 

Teknik Yapı iletişim bilgileri

Web: http://www.teknikyapi.com/

E-posta: [email protected]

Tel: 444 10 08

  • Etiketler:

Yorum Yaz