Taşdelen New Life’ta75 bin liraya daire!

Taşdelen New Life’ta75 bin liraya daire!

Çekmeköy’de yapılan New Life Taşdelen projesi 96 daireden oluşuyor. Taşdelen New Life evlerinde fiyatlar 75 bin liradan başlıyor

Dervişoğlu İnşaat tarafından Çekmeköy'de yapılan New Life Taşdelen projesi 7 bin metrekare arsa üzerinde 96 daireden oluşuyor. Taşdelen New Life projesinde 60 metrekare ile 140 metrekare arasında 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Taşdelen New Life Konutları'nda daire fiyatları 75 bin liradan başlıyor ve 245 bin liraya kadar yükseliyor. 2011 Mayıs sonunda teslim edilmesi planlanan New Life Taşdelen projesinde ayrıca bir AVM de yapılacak.
Arazinin yüzde 65'i yeşil alana ayrıldığı Taşdelen New Life Konutları'nda fitness merkezi, yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkları yer alıyor.

New Life Taşdelen projesinin satış ve pazarlaması Century21 Öncü Gayrimenkul tarafından yapılıyor. Koçtaş, Migros, Carrefour gibi alışveriş merkezlerine yakın bir konumda bulunan Taşdelen New Life projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 20 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
 
New Life Taşdelen özellikleri
- Merkezi ısıtma.
- Doğalgaz
- Sıcak su kombi
- Asansör
- Yangın merdiveni
- Sığınak
- Jenaratör
- Kapalı otopark
 

Taşdelen New Life iletişim bilgileri
Web: www.dervisogluinsaat.com
Tel: 0216 345 91 91
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz