maritbet girişmaritbet
Tarihi konut kampanyasında İhlas Yapı projelerine büyük ilgi

Tarihi konut kampanyasında İhlas Yapı projelerine büyük ilgi

Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı projelerde 12 ay ödemesiz, 180 ay vade ile 0,64 oran uygulanıyor.

Türkiye ekonomisini koronavirüs'ün etkisinden kurtarma adına hükümetin başlattığı teşvik ve kampanyalar birçok sektöre canlılık getirirken inşaat sektörü bu alanda başı çekiyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı öncülüğünde kamu bankalarının konut kredilerini 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 oranına indirmesiyle konut alıcıları satış ofislerine akın ediyor.
 
İnşaat sektöründeki 30 yıllık deneyimiyle bugüne dek 16 bini aşkın aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı projeleriyle tarihi konut kampanyasında yerini aldı.

Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4'de 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade, aylık yüzde 0,64 oran uygulayan ve tarihi fırsatla konut alımını kolaylaştıran İhlas Yapı'nın markalı projeleri alıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Ispartakule'de Bizim Evler 8, Beylikdüzü'nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece'de Bizim Evler Güzelce projelerinin satış ofislerine akın eden konut alıcıları tarihi fırsat kampanyası ile hayallerine kavuşuyor.

Zeki Celep: “Tarihi konut kampanyasında fırsatı kaçırmayın”

Kamu bankalarının konut kredilerini indirmesi sektör temsilcilerini oldukça mutlu ettiğini belirten İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep; “Hükümetimizin birçok alanda yapmış olduğu teşvik hamlelerinin yanı sıra konutta hayata geçirdiği bu tarihi fırsat kampanyası sektörümüze canlılık kattı.  İhlas Yapı olarak bizlerde tarihi konut kampanyasına; Bizim Evler 8,  Marmara Evleri 4 ve Bizim Evler Güzelce projelerimizle katıldık. Müşterilerimize, 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 oranı uyguluyoruz. Bu tarihi kampanyanın, İhlas Kalitesi ile birleşmesiyle satış ofislerimizde son derece hareketli günler yaşanıyor. Kalite ve güven noktasında müşteri memnuniyetinin çok yüksek olduğu markalı konutlarımıza ev alma hayali kuran, yatırım yapmak isteyen bütün halkımızı satış ofislerimize bekliyoruz” dedi.

Bizim Evler 8

Ispartakule'de Bizim Evler sakinlerinin aşina olduğu ayrıcalıkları Bizim Evler 8'e taşıyan İhlas Yapı, iki bloktan oluşan özel projesinde 236 daire ile 29 cadde dükkanına yer veriyor.

2+1'den 4+1'e konforlu dairelerin bulunduğu projede; spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla site sakinlerine ayrıcalıklar sunuluyor. Ispartakule'nin merkezinde yükselen Bizim Evler 8, eğitim kuruluşlarına ve semt pazarına yakınlığı ile de alıcılarına avantaj sağlıyor.

Başakşehir Şehir Hastanesi, İstanbul Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları, Gebze- Halkalı Tren hattı ile bağlantılı banliyö tren hattı, yapımına başlanan Metro gibi mega projelerin kesişim noktasında yer alan Bizim Evler 8; sakinlerine huzur, yatırımcılarına ise kazanç vadediyor.

Marmara Evleri 4

Marmara Evleri 4 projesini Beylikdüzü'nün merkezinde E-5 Karayolu ile Marmara Denizi arasına konumlandıran İhlas Yapı, hayatı kolaylaştıran konforlu dairelerini aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriyor.

Toplamda 44 dükkan ile geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 639 konutun yer aldığı Marmara Evleri 4'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede dairelerin büyüklükleri 127 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Geniş peyzaj alanlarının yer aldığı projede; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alıyor. Proje; estetik mimarisi, ankastreli birinci sınıf konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla alıcılarına keyifli bir hayat sunuyor.

Ulaşım açısından İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5 Karayolu ile TEM Otoyolu'na yakın bir konumda yer alan Marmara Evleri 4; Eğitim ve Sağlık kurumlarının yanı sıra sahile, yat limanına ve AVM'lere yakınlığı ile de öne çıkıyor.

Bizim Evler Güzelce

Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan ve Marmara denizine nazır bir noktada yükselen Bizim Evler Güzelce'de 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan üç tip konut seçeneklerine yer veriliyor. Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce'de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan proje, 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor.

60 bin metrekarelik alanın peyzaja ayrıldığı Bizim Evler Güzelce'de, özel dizayn edilen bisiklet yolu ve koşu parkurunun yanı sıra; 2 adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları bulunuyor.

E-5 Karayolu'na cepheli cadde dükkanlarıyla bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan projede ayrıca oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescit, çok maksatlı salon ile kreş ve anaokuluna da yer veriliyor.

İstanbul'un en işlek ulaşım aksında konumlanan ve toplu ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede bulunan Bizim Evler Güzelce, E-5 Otoyolu'nun yanı başında yükseliyor.

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Kentsel dönüşüm yarısı bizden kampanyası son durum!
  • 27.04.2023 15:08

Kentsel dönüşüm yarısı bizden kampanyası son durum!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Yarısı Bizden" kampa ...

İstanbul otogarının depreme dayanıklı olmadığı uyarısı
  • 21.03.2023 10:40

İstanbul otogarının depreme dayanıklı olmadığı uyarısı

İstanbul Arel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Fa ...

Bakan Nebati: "Bu bir konut kampanyası değil, gayrimenkul finans mimarisidir"
  • 12.01.2023 17:08

Bakan Nebati: "Bu bir konut kampanyası değil, gayrimenkul finans mimarisidir"

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AAtölye'de düzenlenen AA Editör Masası' ...

İBB şubat sonunda hizmete girecek ilk taksi prototipini tanıttı
  • 12.01.2023 16:15

İBB şubat sonunda hizmete girecek ilk taksi prototipini tanıttı

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) İstanbul trafiğine çözüm bulmak amacıyla ...

Yeni Evim kampanyası reklam filmi yayında!
  • 04.01.2023 13:31

Yeni Evim kampanyası reklam filmi yayında!

Orta Gelirliye Yönelik Konut Kampanyası olarak açıklanan Yeni Evim kampanyası re ...

İBB, Beşiktaş'ta kentsel dönüşüm kapsamında 12 yapıyı yıktı
  • 27.12.2022 17:02

İBB, Beşiktaş'ta kentsel dönüşüm kapsamında 12 yapıyı yıktı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ, kentsel dönüşüm projesi ka ...