Sunrise Residence'ta anti-stres teknolojisi! 335 bin lira!

Sunrise Residence'ta anti-stres teknolojisi! 335 bin lira!

Gaffaroğlu İnşaat tarafından Büyükçekmece, Mimaroba'da tamamlanan Sunrise Residence projesinde binaları saran bakır paneller, statik enerjiyi toprağa ileterek, stresten uzak, huzurlu ve güvenli bir yaşam sağlıyor

 
Gaffaroğlu İnşaat tarafından Büyükçekmece, Mimaroba'da tamamlanan Sunrise Residence projesinde binaları saran bakır paneller, statik enerjiyi toprağa ileterek, stresten uzak, huzurlu ve güvenli bir yaşam sağlıyor.

Gaffaroğlu İnşaat tarafından Büyükçekmece Mimaroba'da yapımı tamamlanan Sunrise Residence projesi, göl ve deniz manzarası ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Sunrise Residence Mimaroba binaları saran bakır paneller, statik enerjiyi toprağa ileterek, stresten uzak, huzurlu ve güvenli bir yaşam sağlıyor.
 
Sunrise Residence Mimaroba'da projesinde, 26 bin metrekare alan içersinde, 14 blokta 3 farklı tip olmak üzere toplam 224 konut yer alıyor. Sunrise Residence Mimaroba'da, 173 metrekarelik 3+1, 205 metrekarelik 4+1 ve 300 metrekarelik 5+2 daireler bulunuyor. Sunrise Residence Mimaroba'da konut fiyatları 335 bin liradan başlıyor.
 
Sunrise Residence Mimaroba, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi'nin maviliğini yeşil alanları ile birleştirerek güneşin doğuşunun ve batışının izlenebildiği, huzur dolu bir yaşamın kapısını aralıyor. Depreme karşı sağlam temeli ile güvenlik sağlayan Sunrise Residence Mimaroba'da, tüm detaylar, konfor, kalite ve rahatlık esasına dayanarak tasarlanmış. Oturumun başladığı Sunrise Residence Mimaroba'da son konutların satışı devam ediyor. satışa sunuluyor.
 
Sunrise Residence Mimaroba, 2 adet yarı olimpik yüzme havuzu ve yerden ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile 4 mevsim havuz keyfi sunuyor. Sunrise Residence evleri, fitness merkezi, basketbol ve voleybol sahaları, saunası ve Türk Hamamı ile hayatın her anına farklı bir aktivite katıyor. Sunrise Residence Mimaroba projesinde çocuklar için yer alan yüzme havuzu ve oyun parkı, tüm aile bireyleri için eğlenceli bir yaşam sunuyor.
Sunrise Residence Mimaroba'nın satış ve pazarlamasını RE/MAX Smart Ofisi gerçekleştiriyor.
 
 

Sunrise Residence Mimaroba iletişim bilgileri

Tel: 0 212 259 50 00

Web: Web sitesi için tıklayınız

  • Etiketler:

Yorum Yaz