Stillistanbul'da 1.000 TL peşin veren aralıkta taşınıyor!

Stillistanbul'da 1.000 TL peşin veren aralıkta taşınıyor!

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de inşa edilen Stiilistanbul Evleri'nde çok cazip bir kampanya düzenleniyor. Stiilistanbul'da 1.000 lira peşinatla satılan konutlar aralıkta teslim ediliyor. İşte ayrıntılar...

'Altın Proje Türkiye Konut Ödülü'ne sahip Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Stiilistanbul Evleri 31 Aralık'ta daire sahipleriyle buluşuyor.

Modern mimarisi ve sosyal yaşam alanları ile, 11.000 m2 alan üzerine inşa edilen Stiilistanbul Evleri'nde 520 m2 kapalı alan sosyal tesis, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin olduğu tamamı güneş gören toplam 133 konut yer alıyor.
 
Geniş kullanım alanları, çevre dostu imalat, güvenlik ve üst düzey konfor anlayışı Stillİstanbulun özelliklerinden sadece birkaçı. Doğaya açılan kapıları, ferah atmosferi ve en üst kalitede malzeme ile dekore edilmiş iç dizaynı sayesinde sizlere yeni ve huzurlu bir yaşam atmosferi sunuyor.
Çocukların, hayatın en güzel çağlarını doyasıya yaşayabilecekleri, büyüklerin ise çocuklaşabilecekleri bir dünya.
 
Havuz ve meyve bahçelerine karşı spor yapabilir, saunada günün stresini üzerinizden atabilirsiniz. Çocuklarınız trambolinde keyifli vakit geçirirken siz de Still Cafe'de kahvenizin tadına varabilirsiniz. Açık hava sinemasından muhteşem meyve bahçesine kadar özlenen değerleri geri getiren Stillistanbul aynı zamanda bahçenin %85'ini yeşil alanlara ayırarak sizlere doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.
 
Daima zinde kalabileceğiniz, günün bütün yorgunluğunu atabileceğiniz spor ve eğlence alanları, nostaljik bir dünyanın kapılarını açan yazlık sinema, gün batımında çam ağaçlarının kokusunu alabileceğiniz muhteşem bahçesi, yarı olimpik yüzme havuzu, sauna, yürüyüş ve koşu parkurları, teraslar, hobi ve dinlenme alanları gibi unsurlarla ayrıcalıklı bir yaşam konsepti oluşturuldu.
 
Stillisanbul Evleri, Kurtköy Yenişehir'de; Sabiha Gökçen Havalimanı ve TEM otoyoluna 3 km., Viaport, Atlantis ve Pendorya Alışveriş Merkezleri'ne 2 km., Pendik Marina, F1 İstanbul Park, Bağdat Caddesi'ne 7 km. mesafede konumlandı.
 

Bu yıl taşın, seneye öde

Maket üzerinden hayal satın alma dönemini sona erdiren Stillistanbul‘u ziyaret edenler yeni yılda yaşayacakları evleri seçme şansına sahip.
31 Aralık 2010'da teslim edilecek olan Stillistanbul Evleri lansman döneminde  ‘1.000 tl peşin, aralık'ta taşın ,taksitleri nisan 2011 ‘de ödemeye başla ‘  temalı reklam kampanyası ile tüketicileri ile buluştu.
 
Yoğun bir ilgi ile karşılanan kampanyada tüketicilere çok özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Tüm bu özel koşullardan yararlanmak için Stillistanbul Satış Ofisini ziyaret etmek yeterli olacak.
 
 

STİLLİSTANBUL Proje Bilgileri

Yeri: İstanbul Kurtköy
Oda Seçenekleri:      1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı:    66 m2 - 161 m2
Teslim Tarihi:31 Aralık 2010
Projedeki Konut Sayısı:       133 konut
Toplam Proje Alanı:  11.000 m2
İnşaat Firması:        Yeşilyurt İnşaat
 

Stillistanbul iletişim bilgileri
Web: http://www.stillistanbul.com/?ref=emlaktasondakika

E-posta: info@stillistanbul.com
Tel: 0216 482 48 73

  • Etiketler:

Yorum Yaz