Soyak Park Aparts’ta 96 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Soyak Park Aparts’ta 96 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Soyak’ın Halkalı’daki yeni projesi Soyak Park Aparts, bölgedeki yeni yatırım kaynağı olarak dikkat çekiyor

Soyak'ın Halkalı'daki yeni projesi Soyak Park Aparts, bölgedeki yeni yatırım kaynağı olarak dikkat çekiyor. Daire fiyatlarının 96 bin ile 400 bin TL arasında değiştiği Soyak Park Aparts'da, bahçeli ve dubleks kent evlerinin fiyatları, 230 bin ile 650 bin TL arasında değişiyor.

Soyak Park Aparts'da, artan taksit ve ara ödemeli esnek ödeme planları da yer alıyor. Projede %5 peşinat ve 120 aya varan vade seçenekleri ile kaliteli bir yaşama kavuşmak mümkün. Soyak Park Aparts projesi Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği'ne uygun şekilde geliştirilirken; doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine önem gösterildi. Otomatik bahçe sulamanın yanı sıra toprağa karıştırılan granüller kullanılarak az suyla sağlıklı yeşil alanlar oluşturabilecek. Ortak alanlarda fotoselli batarya sistemleri, çevre aydınlatmasında LED'li sistemler ve su ısıtmasında güneş paneli kullanımı ile tasarruf sağlanarak, düşük aidat imkânı sunulacak. Aynı zamanda, dairelerde dimmerli aydınlatma ürünleri ve 2 kademeli rezervuarlı (3–6 litre) klozetler kullanarak hem doğanın hem de daire sahiplerinin kazanması hedefleniyor.

Az katlı bina yaklaşımında planlanan Soyak'ta modern teknoloji imkânları kullanılıyor; 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV, görüntülü konuşma yapılabilen IP telefon ve kablosuz internet hizmeti de sunuluyor. Ayrıca dairelerde merkezi uydu bağlantısı imkânı da bulunuyor. Yeşilin ve suyun bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts'ın sakinleri, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, suni göl, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları ile sosyal tesislerde keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkaracak.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.'nin Soyak projelerinin değer artışı ile ilgili olarak yaptığı Konut Araştırması Raporu'na göre; İstanbul ve İzmir'de, Soyak projelerinin bulunduğu bölgenin değerini de artırdığı ortaya çıktı. Soyak Projeleri değerleme raporuna göre; lansman tarihinden bugüne kadar Soyak Yenişehir'in %1078, Soyak Olympiakent'in %143; Soyak Evreka'nın % 38; Soyak Mavişehir'in %55 oranında değer kazandığı belirtildi.

Soyak Park Aparts İletişim Bilgileri:
Web: http://www.soyak.com.tr/
Tel: 444 0 795

  • Etiketler:

Yorum Yaz