maritbet girişmaritbet
Sinpaş'tan öğretmenlere özel 30 bin TL'ye varan indirim

Sinpaş'tan öğretmenlere özel 30 bin TL'ye varan indirim

Sinpaş, 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli kampanyasıyla sadece öğretmenler ve 1. derece yakınlarına özel 6 projesinde indirim yapıyor.

Sinpaş değerli öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyor ve öğretmelerimize özel başlattığı kampanyasıyla İstanbul, Ankara ve Bursa'da seçili projelerinde indirimler sunuyor.

Öğretmenler Günü'ne özel kampanya 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak bu özel indirimlerden sadece öğretmenler değil 1. derece yakınları da faydalanabilecek.

Sinpaş 6 projesinde geçerli olan bu indirimi Finans Şehir'de 30.000 TL, Queen Bomonti'de 20.000 TL, Altınoran'da 20.000 TL, Marina Ankara'da 20.000 TL, Ege Vadisi'nde 15.000 TL ve Bursa Modern'de 10.000 TL indirim fırsatı sunuyor.


Kampanyaya dahil projeler hakkında


Sinpaş Finans Şehir

Sinpaş Finans Şehir, projesi dünyanın en önemli yatırım üslerinden biri olarak planlanan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde bulunuyor.Sinpaş Finans Şehir, konut, home ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. 2650 konutun yer aldığı projede, 1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Sinpaş Finans Şehir, tüm detayları keyifle ve titizlikle çalışılmış yatay mimarisiyle hem yatırım hem de oturum değeriyle büyük ilgi görüyor.

Queen Bomonti

Sinpaş imzasıyla İstanbul'un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi Bomonti'de yükselen Queen Bomonti; Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle İstanbul'un cazibe merkezinde kusursuz bir yaşamı, hayal olmaktan çıkarıyor. Queen Bomonti; şehir parkının içinde bulunan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet alanı, yüzme havuzu ve güneşlenme terası ile hem şehri hem doğayı doya doya yaşayabilme imkânı verecek.


Altınoran

Ankara'yı ilklerle tanıştıran Altınoran Türkiye'nin en büyük temalı yaşam projesi. Proje içinde yılın 365 günü kayak yapmaya imkân sağlayan ve projenin içinden teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland, Altınoran Çarşı'nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatan Skywalk, macera severler için ExtremeLand bulunuyor.


Marina Ankara

Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıran proje Marina Ankara yükselmeye devam ediyor. Marina Ankara'da, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılıp, kanolarla kürek çekmek, kıyı teraslarında oturup suyun keyfini yaşamak, günlük yaşamın bir parçası olacak. Eymir gölü manzarası da, Marina Ankara sakinlerinin sahip olduğu ayrıcalıklardan biri.


Ege Vadisi

Ege Vadisi, bir yanda eşsiz Vadi manzarası, diğer yanda Ege'ye özgü güzellikleri ile Ankara'nın en gözde lokasyonu Çankaya Oran'da Dikmen Vadisi'ne en hakim konumda yükseliyor. Çiçeklerle süslü geniş balkonlarınızda manzaranın tadını doyasıya çıkartabilecek, aşağıya indiğinizde karşınıza çıkan Alaçatı Çarşısı, toprağı, kokusu ve dokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettiren Ege peyzajı, Ankara'nın 60 metrelik en uzun kumsallı havuzu ve yılın 365 günü keyfini çıkarabileceğiniz 4 mevsim plajı ile kusursuz yaşam hayaliniz gerçek olacak.


Bursa Modern

Bursa'nın uluslararası ödüllü ilk ve tek konut projesi Bursa Modern, büyük bir gölet ve kenarında bulunan yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ile rezidanslardan oluşuyor. Bursa'nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern, 26 bin metrekarelik gölet, gölet kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidansları ile dikkat çekiyor. Dağ ve şehir manzarasının birlikte görülebildiği Bursa Modern projesinde göl kenarındaki iskele meydanları, göl ve doğa manzaralı kuleleri, çiçek kokulu bahçeleriyle doğanın içinde sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralanıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Sinpaş Koru Aura Basın Lansmanı
  • 24.01.2022 16:48

Sinpaş Koru Aura Basın Lansmanı

Sinpaş, Çekmeköy'de hayata geçireceği Koru Aura projesinin lansmanını gerçekleşt ...

Ankara'nın tercihi Marina Ankara!
  • 05.11.2016 13:58

Ankara'nın tercihi Marina Ankara!

Bağımsız araştırma şirket IPSOS'un yaptığı araştırmaya göre Ankara'nın en çok te ...

Seba Gacemer, Ege Vadisi'ni anlattı!
  • 27.04.2016 17:04

Seba Gacemer, Ege Vadisi'ni anlattı!

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Ankara'da inşa edilmekte olan Ege Vadisi p ...

Marina Ankara'nın Hülya Avşar'lı yeni reklam filmi!
  • 03.10.2015 09:53

Marina Ankara'nın Hülya Avşar'lı yeni reklam filmi!

Ankara'ya marina getiren proje Marina Ankara'nın Hülya Avşar'lı 2. reklam filmi ...

Queen Bomonti Dubai'de göz kamaştırdı!
  • 09.09.2015 11:43

Queen Bomonti Dubai'de göz kamaştırdı!

Queen Bomonti'yi ilk kez Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı'nda satışa çıkaran Si ...