Sinpaş İstanbul Sarayları’nda 225 bin TL'ye daire!

Sinpaş İstanbul Sarayları’nda 225 bin TL'ye daire!

Küçükçekmece’de inşa edilen Sinpaş İstanbul Sarayları projesi 1200 konuttan oluşuyor. İstanbul Sarayları Sinpaş projesinde fiyatlar 225 bin liradan başlıyo

 

 
Sinpaş GYO'nun Küçükçekmece'de inşa ettiği ve İstanbul Boğazı'nı yeniden yorumladığı Bosphorus Projesine komşu 119 bin 500 metrekarelik arazide başlattığı Sinpaş İstanbul Sarayları'nda fiyatlar 225 bin liradan başlıyor. Sinpaş İstanbul Sarayları projesinde konut fiyatları 1 milyon 865 bin liraya kadar çıkarken, Sinpaş İstanbul Sarayları projesindeki en pahalı köşkler olan Çırağan Köşkü ve 3 adet Kuzguncuk Köşkü ilk günlerde satılmıştı.
 
Sadece Türkiye'nin değil, Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük konsept projesi olan Sinpaş İstanbul Sarayları projesi toplam 290 milyon TL'ye mal olacak. 1200 konutluk Sinpaş İstanbul Sarayları projesi, İstanbul'a yüzyıllar boyu hükmeden saraylardan ve çevresindeki semtlerden esinlenilerek modern mimariyle yeniden yorumlandı. Çırağan, Yıldız, Dolmabahçe, Fethipaşa ve Sultantepe Koruları, Kuzguncuk, Paşalimanı gibi özellikle İstanbul'un en önemli saray, kasır ve köşklerinin bulunduğu semtler, Sinpaş İstanbul Sarayları projesi için ilham kaynağı oldu.
 
Sinpaş İstanbul Sarayları projesinde sadece saraylar değil, saray hayatının diğer güzelliklerini yansıtan yalılar, kasırlar ve köşkler de bulunuyor. Sinpaş İstanbul Sarayları projesinde saray mimarisine has özel bahçeler, çeşmeler, şadırvanlar, cihannümalar, tonozlar, ferforjeler, geniş avlular, yüksek tavanlı giriş ve kat holleri, büyük ve görkemli kapılar saraylar şehrinin mimari detaylarından sadece bazıları. Sinpaş İstanbul Sarayları projesinde bu eşsiz yapılarla bütünleşen Boğaz'ın kıvrımları, su yaşantısı, meydanlar, korular ve keşfedilmeyi bekleyen sürpriz mekanlar ise saray hayatını tamamlayan diğer güzellikler.
 
Sinpaş İstanbul Sarayları projesinde büyüklükleri 75 m2 1+1 ‘den, 426 m2 6 +1'e kadar tam 62 farklı ev seçeneği bulunuyor. Sinpaş İstanbul Sarayları projesinde fiyat aralığı ise 225.222 TL ile 1.865.840 TL arasında değişiyor. Sinpaş GYO, Sinpaş İstanbul Sarayları projesinde avantajlı ödeme ile peşinatsız,  3 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10, teslimde yüzde 30, bakiye 72 ay vade ile 2.415 TL'den başlayan taksitlerle ve 0.92 faiz oranıyla ev sahibi olma imkanı sunuyor. Sinpaş İstanbul Sarayları projesinin ilk etabı Çırağan'da 400 konut bulunuyor ve ilk etabın 30 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.
 
Sinpaş İstanbul Sarayları projesi; TEM, E-5 ulaşımları ve raylı sistemlerin merkezinde yer alıyor. Sinpaş İstanbul Sarayları projesi Atatürk Havaalanı'na ise sadece 10 dakika mesafede. Ayrıca bölgeye yakın holding ve büyük şirket merkezlerinde çalışanlar için cazibe merkezi olması, Küçükçekmece Gölü, Uluslararası Doğa ve Eğlence Tema Park'ı ve Sinpaş Bosphorus City'ye komşuluğu ile Sinpaş İstanbul Sarayları projesi yeni sahiplerini bekliyor.
 


Sinpaş İstanbul Sarayları projesi İletişim bilgileri
Web: www.istanbulsaraylari.com
Tel: 0212 444 1 440

  • Etiketler:

Yorum Yaz