Selective Evleri’nde kampanya uzadı

Selective Evleri’nde kampanya uzadı

Selective Kartal Evleri’nin şubat ayında uyguladığı ve ev sahibi olmak isteyenler tarafından büyük ilgi gören “Teslime kadar taksit, Ocak 2011’e kadar da peşinat yok” kampanyasının süresi uzatıldı

31 Mart'a kadar sürecek olan kampanyada ev sahibi olmak isteyen kişiler, teslime kadar 2 ay boyunca taksit ödemeyecek, taksit ödemeleri evi teslim aldıktan sonra yani haziran ayında başlayacak. Peşinat ödemesi ise Ocak 2011'de yapılacak. Peşinatı sözleşme anında vermek isteyenlereyse, ödediği peşinat üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Kampanyanın bir diğer özelliği ise, ara ödeme olmaması. Ayrıca Selective Kartal Evleri'ne özel vade oranları ile 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 120 ay için vade oranı ise yüzde 0,90.”

Projede peşin ödemelerde ise daire bedeli üzerinden yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Yüzde 77'si satıldı

Alper İnşaat yetkilileri, sınırlı sayıda kalan 1+1 ve 3+1 daireler için, ev sahibi olmayı düşünen kişilerin acele etmesi gerektiğini belirterek, inşaatın planlanan süreye uygun şekilde devam ettiğinin ve dairelerin 2 ay sonra sahiplerine teslim edileceğini söyledi. Selective Kartal Evleri, özellikle üç farklı tipteki 1+1 daireleri ile dikkat çekiyor. Projede 1+1'ler 73, 71 ve 67 metrekare olarak planlandı. Dairelerinse yüzde 77'sinin satışı tamamlandı.

 

Alper İnşaat tarafından yapımı hızla devam eden Proje 5 bin 380 metrekare alan üzerine kurulu 15 ve 18 katlı 2 blokta toplam 166 daireden oluşuyor. Daireler bir kısmı Adalar ve Marmara Denizi manzaralı, bir kısmı ise site, havuz ve şehir manzaralıdır.

Yüksek yaşam standartlarıyla E-5'e sadece 1 dakika mesafede olan Selective Kartal Evleri'nde üst düzey deprem güvenliği, 24 saat site güvenliği, yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, çocuk oyun alanı ve pergolalar, fitness center, tenis kortu, basketbol alanı, 2 adet teras kafe ve 1 adet havuz kafe, bay ve bayan sauna, teleskop, çok amaçlı salon, hobi odası ve kapalı otopark bulunuyor.

 

Fiyatlar 144 bin liradan başlıyor

Dairese ankastre fırın, set üstü ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinin yanı sıra kombi, mutfak ve banyo dolapları ile portmantolu olarak teslim ediliyor.

Selective Kartal Evleri'nde üçü 1+1 olmak üzere toplamda 6 tip daire seçeneği bulunuyor.

2+1 ve 4+1 daire satışları tamamlanan projede 1+1 daireler 144.000 TL'den ve 3+1 daireler 300.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

İletişim bilgileri:

Web:  www.selectivekartal.com

E-posta: info@alperinsaat.com.tr

Tel: (0216) 444 11 89

  • Etiketler:

Yorum Yaz