Şehir Işıkları Ataşehir’de 138 bin liraya daire!

Şehir Işıkları Ataşehir’de 138 bin liraya daire!

TG Yapı tarafından Ataşehir'de yapılan Şehir Işıkları 116 daireden oluşuyor. Şehir Işıkları’nda konut fiyatları 138 bin liradan başlıyor

 


 
 
TG Yapı tarafından Ataşehir'de 2.250 metrekare arsa üzerinde yapılan Şehir Işıkları projesi 3 blokta toplam 116 daireden oluşuyor. Şehir Işıkları projesinde, 59 metrekarelik stüdyo dairelerden 232 metrekarelik 5+1'e kadar değişik tipte konutlar bulunuyor. 2009 yılının eylül ayında inşaatına başlanan Şehir Işıkları projesinin Aralık 2011'de teslim edilmesi planlanıyor. Şehir Işıkları'nda konut fiyatları 138 bin liradan başlıyor.
 
İstanbul ulaşım ağı içerisinde merkezi bir konumda bulunan Şehir Işıkları projesi Batı Ataşehir' de, FSM ve Boğaziçi köprüsüne 6 kilometre Kadıköy ve Üsküdar Meydanı'na 6 km mesafede bulunuyor. Şehir Işıkları projesinde; itness merkezi, yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, mini sinema salonu, çocuk kulübü, çağdaş peyzaj, çocuk parkı ve otopark bulunuyor.
 
Şehir Işıkları'nda yaşayacak aileler 7/24 kesintisiz kameralı güvenlik sistemiyle kendilerini güvende hissedecekler. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen Şehir Işıkları'nda fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı bulunuyor.
 
Şehir Işıkları'nda ayrıca mini sinema salonu, çocuk kulübü, çocuk parkı kapalı otopark, çağdaş peyzaj ve çevre düzenlemesi,  dijital TV ve klima altyapısı, daireler arasında ve sosyal birimlerle dahili telefon bağlantısı da bulunuyor.
 
Şehir Işıkları projesi özellikleri
- Otoyola direk çıkış
- 3 Blok, 116 daire,
- Stüdyo'dan 5+1'e daire alternatifleri,
- 7/24 kameralı kesintisiz güvenlik
- Kapalı otopark
- Çağdaş peyzaj ve çevre düzenlemesi,
- Fitnes Center,
- Yüzme havuzu
- Sauna, Türk Hamamı,
- Çocuk kulübü,
- Çocuk parkı
- Mini sinema salonu
- Dijital yayın ve klima alt yapısı
- Daireler aralarında ve sosyal birimlerle dahili telefon bağlantısı - İstanbul ulaşım ağı içerisinde merkezi bir konumuda; Batı Ataşehir'de,
- FSM ve Boğaziçi Köprülerine 6 km mesafede,
- Gelecekte tüp geçit ve raylı ulaşımın aktarma noktaları olacak olan, Kadıköy ve Üsküdar meydanlarına 6
  şar km mesafede,
- Otoyolla direkt bağlantılı,
- Yakın zamanda taşınması öngörülen Merkez Bankası ve İstanbul  Finans Merkezi alanı karşısında,
- Yakın çevresindeki Ikea, Metro, Carrefour, Meydan, Praktiker, Bauhaus gibi bir çok alışveriş merkezine kolay ulaşılabilir mesafede.
 
 

Şehir Işıkları iletişim bilgileri
Web: www.tgyapi.com
E-posta: info@tgyapi.com
Tel: 0 216 315 84 84
Tel: O 5064814714

  • Etiketler:

Yorum Yaz