Seha Simgeşehir’de 71 bin TL'ye hemen tapu!

Seha Simgeşehir’de 71 bin TL'ye hemen tapu!

Seha Yapı tarafından Ankara’nın yenilenen bölgesi Etimesgut’ta 980 konut olarak inşa edilen Seha Simgeşehir’de konut fiyatları 71 bin TL’den başlıyor

 Seha Yapı tarafından Ankara'nın yenilenen bölgesi Etimesgut'ta 980 konut olarak inşa edilen Simgeşehir'in daire tapu teslimatları başladı. Satışları halen devam eden konutlar 71 bin TL'den başlayan fiyatlarla, yeni sakinlerini bekliyor. Simgeşehir'den alınan konutların tapuları ev sahiplerine hemen teslim edilecek. 

Güvenli bir site içerisinde iki bloktan oluşan daireleriyle konforlu ve kaliteli bir yaşam standartı sunan Simgeşehir, 21 blokta iki ayrı etap halinde inşa edildi. Çocuklu ve geniş aileler için, 3 1 şeklinde tasarlanan Seha Simgeşehir, kullanışlı ve modern mimarisi ile hem ev sahibi olmak hem de akıllı yatırım yapmak isteyenler için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Radyetemel tünel kalıp sistemi ile inşa edilen Simgeşehir, doğa ile içiçe yeşil alanları, çocuk oyun alanları, otoparklarıyla, her ayrıntısı düşünülmüş bir yaşam alanı oluşturuyor.

Gayrimenkulün Anadolu'dan Yükselen Markası Seha

Konya'nın güçlü ve köklü markası Seha Yapı 2010 yılı içinde, Konya Selçuklu'da inşaatına başladığı Seha Mimoza ve Seha Gardenya projeleri ile toplam 87.678 metrekare inşaat alanında 404 konutluk dev projeleri hayata geçirdi. Yine 2010 yılı içinde TOKİ'nin Kahramanmaraş'ta 742 konutluk projesinin ihalesini de 25 milyon 990 bin TL bedel ile alan Seha Yapı, bu projenin inşaatına önümüzdeki aylarda başlayacak. Konya'daki yeni yatırımlarına 2011 yılında da devam den Seha Yapı, önümüzdeki aylarda Konya'da da yeni bir konut projesi hayata geçirecek. Aynı zamanda Mevlana Üniversitesi Tıp Fakültesi inşaatını da yapmak üzere ihaleyi kazanan Seha Yapı,  bugüne kadar Anadolu'da 2 milyon metrekare üzerinde inşaat alanında 10 bin civarında konut inşa etti. Endüstriyel tesis ve çelik konstrüksiyon yapılar da üreten Seha Yapı, konut projelerinin yaklaşık 6 binini son beş yılda gerçekleştirdi.

Seha Yapı'nın Konya'da yapımı bitmiş projeleri arasında Beyzade Konutları, Sehavet Konutları, Manolya Konutları, Begonya Konutları, Mavi Palmiye Konutları, Şelale Konutları, Yenikent Kardelen Konutları, Lalezar Konutları, Yenikent Menekşe Konutları, Fulya Konutları, Meram TOKİ Konutları, Selçuklu TOKİ Konutları, Kule Site Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Ereğli Alışveriş ve Eğlence Merkezi, İrent Plaza, Selva un, irmik ve makarna fabrikası, İmaş Makine fabrika binaları, Karatay Belediyesi Selim Sultan Spor Kompleksi ve Selçuklu Hastanesi yer alıyor. Hali hazırda inşaatı devam eden projelerden Defne Konutları'nda satışlar tamamlanmışken Seha Mimoza, Seha Gardenya ve Kule Konaklar'da konut satışları, Kule Plaza'da ise ofis satış ve kiralama çalışmaları hala devam ediyor. Seha Yapı konut projelerinin yanısıra yine Konya'da Anadolu'nun en yüksek binası Kule Plaza ve en büyük alışveriş merkezlerinden KuleSite Alışveriş Merkezi'ne imza atmış bulunuyor.

 

Simgeşehir proje künyesi

Proje Adı                     : Simgeşehir

İnşaat Şirketi               : Seha Yapı

Proje Başlama Tarihi     : Haziran 2008

Proje Bitiş Tarihi            : 2010

Lokasyon                     : Ankara - Etimesgut

İnşaat Alanı                 : 115.696 m²

Konut Sayısı                 : 980

Konut Büyüklükleri        : 98 m²

Yatırım Bedeli               : 51.134.545 TL

 

http://www.sehayapi.com

  • Etiketler:

Yorum Yaz