Sarıyer Terrace Bahçe‘de m2’si 4 bin TL’ye!

Sarıyer Terrace Bahçe‘de m2’si 4 bin TL’ye!

İnanlar İnşaat’ın Belgrad Ormanı'na komşu inşa ettiği Terrace Bahçe Sarıyer projesinde konutlar metrekaresi 4 bin liradan satılıyor

İnanlar İnşaat'ın İstanbul Zekeriyaköy'de inşa ettiği Terrace Bahçe projesinde, 52 ile 234 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 14 farklı daire seçeneği sunuluyor. Dörder katlı üç blok ve 76 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1 dairelerin satışı tamamlandı. 148 metrekare normal kat ve 219 metrekare 3+1 çatı dubleksleri 500 bin ile 590 bin, 193 metrekare 4+1 çatı dubleksleri ise 800 bin ile 885 bin liradan satılıyor.

Yüzme havuzu ve güneşlenme teraslarının yanı sıra fitness salonu ve sauna gibi sosyal olanaklar sunulan Terrace Bahçe'de peyzaj düzenlemeleri ve bahçe aydınlatmaları projeye uygun olarak tamamlanacak. Projede, kirli suyun arıtılarak yağmur suyuna verileceği bir arıtma tesisiyle birlikte otomatik bahçe sulama sistemi de dikkat çekiyor.
 Tüm projelerinde olduğu gibi Terrace Bahçe projesini de semte göre mimari anlayışı, bölgeye göre ihtiyaçları göz önünde bulundurarak hayata geçiren İnanlar İnşaat projeyi 2011 Nisan'ında bitirmeyi planlıyor.

Mimar Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlanan Terrace Bahçe projesinde tüm bankalarla anlaşmalı olarak çalışılıyor. Terrace Bahçe evlerinde  kişiye özel ‘' ödeme planları da oluşturuluyor.

Terrace Bahçe'de oluşturulan mimari çözümler, müstakil ev konforu sunacak şekilde tasarlandı. 56 ile 258 metrekare büyüklüğündeki 14 farklı tipteki evlerin doğa içine yerleştirildiği az sayıda butik site tarzı yaşam, Terrace Bahçe'yi bölgedeki diğer yapılardan ve projelerden ayıran en büyük özellik. Terrace Bahçe sakinleri bir taraftan doğanın içinde doğal yaşamın tadını çıkarırken, diğer taraftan da güvenli ve huzurlu bir site yaşamına sahip olacak. Bu ayrıcalıklı keyif yaşam alanlarında da kendini hissettirecek.

Terrace Bahçe iletişim Bilgileri
Web: www.terracebahce.com
Web: www.inanlarinsaat.com.tr

Tel: 212 342 12 10

  • Etiketler:

Yorum Yaz