Rixos Residences Bomonty 2. etap satışta!

Rixos Residences Bomonty 2. etap satışta!

2011 yılında İstanbul’da Şişli Bomonti’de kapılarını açacak olan Rixos Residences Bomonty satışa çıkardığı süit daireler satışa çıktı


Rixos Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamimce, Ayaydın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Ayaydın ve İpek Çakırkaya Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Eyyüboğlu'nun birlikte yürüttüğü Rixos Residences Bomonty projesinde ikinci etap satışları başladı.

2011 sonbaharında tamamlanması hedeflenen ve 12 dönüm arazi üzerinde 42  katlı bir kule olarak tasarlanan Rixos Residences Bomonty'de 338 modüler süit bulunurken, daha çok stüdyo tipi dairelerin yer aldığı projede  6 adet de penthouse yer alıyor.
 
Proje kapsamında 84 metrekareden başlayıp 760 metrekareye kadar çıkacak farklı özelliğe sahip alternatifler yer alırken, değişik katlarda 8 adet kat bahçesi planlanıyor.
 
Haftalık ve aylık kiralama opsiyonlarının yanı sıra 6 aydan uzun sürelik kiralamalar için de seçeneklerin sunulacağı Rixos Residences Bomonty'de ev sahipleri dairelerinde istediği kadar oturabilecek, diğer günlerde de Rixos ev sahibi adına daireyi kiraya verebilecek.
 

İletişim bilgileri
Web: www.rixosbomonty.com 
E-posta: bilgi@rixosbomonty.com

Tel: 0 212 444 13 28  

  • Etiketler:

Yorum Yaz