Rixos Elysium Suites'de 584 bin dolara daire!

Rixos Elysium Suites'de 584 bin dolara daire!

Rixos ile Ofton inşaat tarafından İstanbul Taksim'de yapılan Rixos Elysium Suites'te konut fiyatları 584 bin dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiyor

 

Türkiye'nin en önemli otel zincirlerinden birisi olan Rixos ile Ofton inşaat tarafından İstanbul Taksim'de yapılan Rixos Elysium Suites'te konut fiyatları 584 bin dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiyor.

Akıllı bina konseptiyle tasarlanan Rixos Elysium Suites Taksim, ünlü mimar Ali Esad Göksel tarafından tasarlandı. Çağdaş iç mimari anlayışı ve gelişmiş teknoloji ürünü özel detayları ile dikkat çeken Rixos Elysium Suites Taksim'de 86 metrekare ile 180 metrekare arasında değişik büyüklükte 140 adet süitten oluşuyor.

 Taksim Meydanı'ndaki otobüs ve metro duraklarına ortalama 500 metre uzaklıkta bulunan projeden İstanbul' un hemen her noktasına ulaşım kolaylıkla sağlanabilecek. 21 katlı olarak tasarlanan Rixos Elysium Suites Taksim, Mecidiyeköy merkeze üç kilometre, Taksim Meydanı'na 500 metre, Kadıköy'e 12 kilometre mesafede yer alıyor.

 2011 yılının ilk çeyreğinde inşaatın tamamlanacağı Rixos Elysium Suites Taksim'de otopark, 7/24 güvenlik, valet, oda servisi ve kişiye özel ‘concierge' hizmeti, spor ve SPA alanları, kapalı havuz, uluslararası restoran zinciri tarafından işletilecek restoran bulunuyor. Rixos Elysium Suites Taksim projesinin yılsonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.


 

Rixos Elysium Suites iletişim bilgileri
Web: www.elysiumsuites.com

Web: www.rixostaksim.com   

E-posta: info@elysiumsuites.com

Tel: 0212 291 17 61
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz