Protokol Ankara görücüye çıktı

Protokol Ankara görücüye çıktı

Başkent’in cazibe merkezlerinden Çukurambar’da inşa edilen ve özel lokasyonuyla dikkati çeken Protokol Ankara İş Merkezi, görücüye çıktı

Ebced İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akgül:  “İş dünyasının ağırlıklı olarak tercih ettiği Çukurambar'ın en gözde noktalarından birinde Protokol Ankara'yı hayata geçirdiğimiz için onurluyuz, gururluyuz. Ankara ve Ankaralı bunu fazlasıyla hak ediyor”

 Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman: “Projemiz Ankara'nın en önemli lokasyonunun en güzide noktasında yer alıyor. Çukurambar'ın Konya yoluna çıkış noktası bundan sonra "Protokol Ankara" kavşağı olarak anılacak”

Başkent'in cazibe merkezlerinden Çukurambar'da inşa edilen ve özel lokasyonuyla dikkati çeken Protokol Ankara İş Merkezi, düzenlenen lansmanla görücüye çıktı. 

protokol ankara dükkanları

Ender İnşaat ve Ebced İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Protokol Ankara satış ofisinde gerçekleştirilen lansmana çok sayıda davetli ve basın mensubu katıldı. 

Lansmanda konuşan proje ortağı Ebced İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akgül, Ankara'nın hızla kabuk değiştirerek, gri kent kimliğinden, memur şehri hüviyetinden sıyrıldığını ifade etti.

Ankara'nın savunma sanayisinden, tıbbi malzeme sektörüne kadar çok sayıda sektörde Türk sanayisinin en önemli merkezlerinden biri olduğunu vurgulayan Akgül, “Biz inşaat sektörü temsilcileri bu büyümenin en önemli aktörlerinden biriyiz. Gelişmiş ülke temsilcilerinin bile hayranlıkla izlediği birbiri ardına yükselen konut ve ofis projelerimiz hem prestijli yaşamın kapılarını açıyor, hem de kent ve ülke ekonomisine ciddi katkı sağlıyor” dedi.
Başkent iş dünyasının Ulus ve Kızılay'ın ardından Gaziosmanpaşa, Tunalı civarı, Cinnah, Yıldız, Balgat gibi semtlerdeki apartman dairelerinde süren yolculuğunun artık Ankaralı'ya yakışır iş merkezlerinde son bulmaya başladığını belirten Akgül, şöyle devam etti.

“Önceki senelerde bildiğiniz gibi apartman dairelerinde büyük işlere imza atılırdı. Evet, kabul edelim ki samimi bir ortamda iş yapılıyordu. 3+1 dairelerin salonları toplantı, mutfakları yemek, odaları da makam odası olarak kullanılırdı. Ancak bu durum iş yerlerinin prestijini oldukça olumsuz etkiliyordu. İş dünyası kalitenin ve prestijin ne kadar önemli olduğunun farkına vardı ve bu farkındalığa uygun iş merkezleri üretilmeye başladı. Biz de iş dünyasının ağırlıklı olarak tercih ettiği Çukurambar'ın en gözde noktalarından birinde Protokol Ankara'yı hayata geçirdiğimiz için onurluyuz, gururluyuz. Ankara ve Ankaralı bunu fazlasıyla hak ediyor.”

protokol ankara gece görünümü

“Protokol Ankara kavşağı”

Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman ise birbiri ardına inşa edilen iş merkezleri sayesinde Ankara'nın yavaş yavaş iş dünyasının da merkezi olma yolunda ilerlediğini bildirdi.

Projenin Ankara'nın en önemli lokasyonunun, en güzide noktasında yer aldığının altını çizen Duman, proje sayesinde Çukurambar'ın Konya yoluna çıkış noktasının bundan sonra "Protokol Ankara" kavşağı olarak anılacağını ifade etti.

protokol ankara girişi

Protokol Ankara'nın iş dünyasının hızına hız katacağını bildiren Duman, şöyle devam etti:
“Her yere kolay ulaşım sağlanan konumdaki Protokol Ankara'da iş hayatının hızı kesilmesin diye toplam 6 asansöre yer verdik. Konumu itibariyle iş dünyasına konfor ve prestij katacak Protokol Ankara'da 65 metrekare ile 650 metrekare arasında değişen ofislerin yanında 24 bin metrekare inşaat alanına sahip mağazalara da projede yer vereceğiz. Toplam 58 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Protokol Ankara'da ofislerin her ihtiyacına cevap verecek çözümler ürettik. Birbirinden farklı ölçülerde toplantı salonları kurguladık. İşyeri sahipleri bu salonlar sayesinde kendi ofisinde toplantı salonu ihtiyacı duymayacağı gibi, uzun süre diğer ofislerin toplantısının bitişini beklemek zorunda da kalmayacak. Protokol Ankara'da ayrıca güvenlik konusunda da standart anlayışın ötesinde bir kurgu tasarladık. 7/24 uzman güvenlik personeli, kontrollü araç ve yaya giriş-çıkışı, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemi, yangın ve duman algılama alarmı ile ofislere üst düzey güvenlik sağlanacak. Protokol Ankara, misafirlere protokol usulü bir karşılamanın yapılacağı resepsiyonundan, iki farklı VIP giriş çıkış kapısına sahip yüksek araç kapasiteli otoparkına kadar verdiği çok sayıda hizmetle, iş dünyasına yeni soluk katacak. Bu ayrıcalıklı hizmetlere sahip olmak isteyen tüm sektörleri Protokol Ankara'ya bekliyoruz.”

Protokol Ankara İletişim Bilgileri;

Web: http://protokolankara.com/
Telefon: 0 312 285 82 82

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Protokol Ankara projesinin örnek ofis görüntüleri
  • 18.04.2014 15:03

Protokol Ankara projesinin örnek ofis görüntüleri

Ender İnşaat- Ebced İnşaat ortaklığında Ankara'da inşa edilen Protokol projesini ...

Protokol Ankara projesinin basın lansmanı yayında
  • 17.04.2014 11:24

Protokol Ankara projesinin basın lansmanı yayında

Ankara Çukurambar'da inşa edilen proje Ender İnşaat- Ebced İnşaat ortaklığında h ...

Protokol Ankara projesinin tanıtım filmi yayında
  • 16.04.2014 11:04

Protokol Ankara projesinin tanıtım filmi yayında

yüzde 25 peşinat verip kalan bölümün 24 ayda tamamlandığı proje lüks hizmetleriy ...

Protokol Ankara örnek ofis görselleri
  • 16.04.2014 17:03

Protokol Ankara örnek ofis görselleri

Ender İnşaat- Ebced İnşaat ortaklığında Çukurambar'da inşa edilen projenin örnek ...

Protokol Ankara lansmanından görüntüler
  • 16.04.2014 17:01

Protokol Ankara lansmanından görüntüler

Ender İnşaat- Ebced İnşaat ortaklığında Çukurambar'da inşa edilen projenin lansm ...

Protokol Ankara Çukurambar'dan farklı kareler yayında!
  • 16.04.2014 13:55

Protokol Ankara Çukurambar'dan farklı kareler yayında!

Geniş ofis seçenekleri ve ferah yaşam alanlarıyla dikkat çeken projenin iç mekan ...