Philippe Starck imzalı “yooistanbul” showsuite açıldı!

Philippe Starck imzalı “yooistanbul” showsuite açıldı!

Dünyanın en ünlü tasarımcısı Philippe Starck’ın Türkiye’deki ilk tasarım merkezli residans projesi yooistanbul, yeni açılan showsuite’inde projenin ruhunu ve dokusunu hissetmek isteyen misafirlerini bekliyor

Dünyanın en ünlü tasarımcısı Philippe Starck'ın Türkiye'deki ilk tasarım merkezli residans projesi yooistanbul, yeni açılan showsuite'inde projenin ruhunu ve dokusunu hissetmek isteyen misafirlerini bekliyor.

“En önemli stilin özgürlük ve sadelik” olduğuna inanan, ortak yaşam alanları dehası olarak bilinen dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck, yooistanbul için sofistike ve eğlenceli mekanlar yarattı. Say Yapı ve Yoo işbirliğiyle Ortaköy'de hayata geçirilecek olan yooistanbul'un eğlenceli, sanatsal ve ilham verici showsuite'i, özel etkinlikler için alternatif bir mekan olarak ev sahipliği yapıyor.

Sadece doğal malzemelerin kullanıldığı, koltuktan küvete, armatürden aynaya her köşesinde bir Starck dokunuşunun hissedildiği “yooistanbul” projesine ait showsuite'de görkemli tasarımın izleri ve farklı yaşam alanlarından kesitler göze çarpıyor.

Lüks kavramını mimari tasarımda yeniden tanımlayan yooistanbul projesi'nde, stüdyo, tam kat, townhouse, penthouse olarak çeşitli yaşam alternatifleri; Starck tarafından tasarlanmış “Doğa, Klasik, Kültür, Minimal” olmak üzere dört ayrı felsefeye ait stil paletleri ile zenginleşiyor.

 

Yooistanbul iletişim bilgileri

Web: www.yooistanbul.com

Web: info@yooistanbul.com

Tel: 0 212 470 06 00

  • Etiketler:

Yorum Yaz