Ottomare Suites’in yüzde 75’i satıldı!

Ottomare Suites’in yüzde 75’i satıldı!

Sinpaş ve Barwa işbirliğiyle hayata geçirilen Ottomare Suites projesinde 700 binTL ile 4 milyon 132 bin 500 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan ve Aralık 2012’de sahiplerine teslim edilmesi planlanan konutların yüzde 75’i satıldı

Ottomare Suits, İstanbul'un en güzel noktalarından birinde, denizden karaya yaklaşanları adeta bir deniz feneri formuyla karşılayan etkileyici bir mimari yapıya sahiptir. Kesintisiz deniz manzarasına karşı, lavanta çiçeklerinin kullanıldığı jakuzili kat bahçeleri, lüks otel hizmetleri, Türkiye'de bir ilk olan ve projeye özel tasarlanan deniz limuzini hizmeti, ayrıcalıklı sosyal donatıları ve seçkin markaların yer alacağı alışveriş alanıyla Ottomare Suites projesi, İstanbul'un kalbinde prestijli ve seçkin bir yaşam sunuyor.

Bölgede proje öncesinde yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan hem oturum hem de yatırım amaçlı tercihler doğrultusunda mimari çalışmalar sonrasında 56 farklı plan tipi oluşturuldu. Bu çeşitlilik sayesinde Ottomare Suites projesinde, çok az sayıda kişinin sahip olabileceği sınırlı hem de benzersiz seçenekler oluşturuldu.

Projenin en güçlü özelliklerinden biri de bu 56 farklı plan tipinde yer alan suitlerin tüm odalarının denizi görmesi.Salon, yatak odası veya mutfak nereden bakılırsa bakılsın kesintisiz Marmara Denizi'nin manzarasınıgörmek mümkün. Ayrıca bu suitler canlı bitki örtüsünün kullanıldığı ve 7 metre kareden 96 metre kareye kadar ulaşan farklı büyüklüklere sahip kat bahçeleri ile de dikkat çekiyor.

Kentsel Dönüşüm Alanı'ndaki ilk proje...

Ottomare Suites, Kentsel Dönüşüm Alanı içerisindeki ilk proje olma özelliği taşıyor. Ahırkapı'ya ve tarihi Yarımada'ya yakın konumdaki proje, kesintisiz deniz manzarasına sahip nadir projelerden biri olacak.

Lüksü yeniden tanımlayan suitler

Ottomare projesinde, 1+1'den 5+1'e kadar uzanan 56 farklı tipte toplam 355 suit yer alıyor. Özel suitlerin de bulunduğu projede, daireler 73 metre kare ile 336 metre kare arasında farklılık gösteriyor.

Projenin tasarım surecinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek ve esneklik sağlamak için birbirinden farklı 8 suit tipi tasarlandı. Gökyüzünde bir köşkü andıran Captain's Suite, eşsiz deniz manzarasına sahip Sky Suite, müstakil bir evi aratmayan Terrace Suite, bahçe, teras ve denizin birleştiği Dublex Suite, sadece 4 adet olan Limited Suite, gün doğumu ve gün batımının eşsiz manzarasına sahip Panaromic Suite, projenin en popüler suitlerinden Blue Suite… Ayrıca projede kişiye özel farklılaşabilen Unique Suite seçeneği de bulunuyor.

355 suitin yüzde 75'i satıldı

Ekim 2010'da ön satışlarına başlanan ve büyük ilgi gören projenin bugün yüzde 75'inin satışı gerçekleştirildi. Ottomare projesinde suit fiyatları 700 binTL ile 4 milyon 132 bin 500 TL arasında değişiyor.

Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 12 oranında indirimin yapıldığı Ottomare Projesinde, şirket bünyesinde 48 aya varan sabit ödeme seçeneği bulunuyor.  Projede aynı zamanda 120 aya kadar özel koşullarda banka kredisi avantajı da yer alıyor.

 

Denize karşı huzurlu ve lüks bir yaşam sunan projenin teslim tarihi ise Aralık 2012 olarak planlanıyor.

Türkiye'nin ilk defa ve sadece Ottomare'de; Deniz limuzini…

Merkezi konumuyla dikkat çeken Ottomare Suites projesi, ayrıca Türkiye'de bir ilki de gerçekleştirerek, projeye özel deniz limuzini hizmetini sunacak. Şu anda yapımına başlanan ve sadece Ottomare Suites sakinlerinin kullanabileceği bu ayrıcalık ile İstanbul'un yoğun trafiği Ottomareliler için artık sorun olmayacak. İstedikleri yere hızlı ve konforlu deniz ulaşımı sayesinde daha rahat ulaşabilecekler. 

 ‘Ayrıcalık' kavramını somutlaştıran sosyal donatılar…

Şehrin merkezinde olmasına karşın, gürültüden ve stresten uzak sakin bir yaşam sunan Ottomare Suites, standart ve özel hizmetleriyle ayrıcalık kavramını somutlaştırıyor. Kat bahçe bakımı, catering ve yemek sipariş hizmeti, 24 saat özel güvenlik, concierge hizmeti, park-vale hizmeti, helikopter kiralama, resepsiyon, seyahat, transfer ve rezervasyon, alışveriş, parti ve organizasyon hizmetleri sunarak yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Merkezi konumuyla hayatı kolaylaştıran Ottomareprojesinin denize sıfır konumuyla bütünlük sağlayan açık yüzme havuzu, gün ışığını alacak şekilde dizayn edilen kapalı yüzme havuzu,  vitamin bar, bilardo salonu, toplantı salonları ve mini sergi alanı bulunuyor. Spor ve sağlık konusundaki sosyal donatıları ile de dikkat çeken projede, 700 metre karelik spor ve 200 metre karelik spa merkezi, 221 metre karelik fitness merkezi, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanı, çocuklar için ağaç evler, Zen bahçesi, street ball sahası ve tenis kortu yer alıyor. Ottomare Suites'deki 420 adet otoparkın 54'ü açık, 363'ü ise kapalı olarak inşa edilecek.  

Projede, dünya mutfaklarından örneklerin yer aldığı restoranın yanında, müşteri kitlesine uygun ve özellikle iş adamlarına yönelik toplantı salonları da bulunuyor. Ottomare Suites'deki ayrıca 420 adet otoparkın bulunuyor ve bu otoparkın 54'ü açık, 363'ü ise kapalı olarak inşa edilecek.  

Lüks markaların yer alacağı ticari alanlar…

Projede1.122 metre kare, sadece seçkin markalardan oluşacak 6 adet butik mağaza alanı da yer alıyor. Sadece özel markaların yer alması düşünülen bu alanlarda, hem suit sakinlerinin hem de tüm İstanbulluların yeni trend noktaları olacak.

Denizin kıyısında, şehrin kalbinde…

Şehrin merkezindeki nadir projelerden bir olma özelliği taşıyan ve Bakırköy sahil yolu üzerinde yükselen Ottomare Suites, merkezi konumuyla suit sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak. Bir yandan deniz kıyısında yaşama hayalleri olan, bir yandan da şehrin merkezinden kopamayanlar için Ottomare Suites projesi, merkezi lokasyonu sayesinde her iki ihtiyaca da hitap ediyor.

 

Proje Künyesi

Proje ismi:            Ottomare Suites

Firma:                  Ottoman Gayrimenkul Yatırımları İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Konum:                 Bakırköy sahil yolu

Suit sayısı:                355

Daire büyüklüğü:    73 metre kare - 336 metre kare

Suit fiyat aralığı:     700 bin TL ile 4 milyon 132 bin 500 TL

Teslim tarihi:         Aralık 2012

 

Ottomare Suites iletişim bilgileri

Web: www.ottomaresuites.com

Tel: 444 1974

  • Etiketler:

Yorum Yaz