Oksizen Konakları Sarıyer’de 890 bin dolara dubleks!

Oksizen Konakları Sarıyer’de 890 bin dolara dubleks!

Eroğlu Yapı’nın, Sarıyer’de inşa ettiği Oksizen Konakları’nda 40 konut bulunuyor. Oksizen Konakları Sarıyer’de fiyatlar 670 bin ile 890 bin dolar arasında değişiyor

 

 
Yaşam standartları ve beklentilerin artması, çeşitlenmesi ile müşterilerinin düşlediği yaşam alanlarını yaratma vizyonuyla çalışmalarına devam eden Eroğlu Yapı, her projesi ile sektöre ayrı bir yenilik ve heyecan getiriyor.
Bu projelerden biri olan Oksizen Konakları'nın sakinleri, Sarıyer'in merkezinde konumlanan yeşil ve maviye komşu bir yaşam alanı ile hem Maslak'a hem de Anadolu Yakası'na kolayca ulaşılabilecek.
 
Eroğlu Yapı'nın Sarıyer'in tam merkezinde, Sarıyer Çayırbaşı tünelinin hemen yanı başında ve boğaza 10 dakikalık yürüme mesafesinde 20 bin metrekarelik arazi üzerine konumlandırdığı Oksizen Konakları, Sarıyer'in en prestijli konut projesi olmaya aday. Muhteşem bir manzaraya yeşillikler içerisinde bir vadiden bakan Oksizen Konakları; 40 seçkin aileye lüks ve konforun ön planda olduğu bir yaşam vaat ediyor.
 
Doğayla uyumlu mimari dokusuyla dikkat çeken Oksizen Konakları'nda 287 metrekare (5+1) ve 222 metrekare (4+1) ölçülerinde iki farklı yaşam seçeneği bulunuyor. Sarıyer Oksizen Konakları'nı tercih eden sakinler; Zen Bahçesi'nin yanı sıra tenis kortu, basketbol sahası, koşu ve yürüyüş alanları, açık ve kapalı havuzlar, fitness merkezi, Cafe Oksizen gibi pek çok sosyal imkandan da faydalanabilecek.
 
Sarıyer Oksizen Konakları projesinin dikkat çeken bir diğer özelliği ise dubleks sahiplerine sunulan özel bahçeler olacak. Oksizen Konakları'nda bahçe dublekslerinin yanı sıra teras dubleks sahiplerinin kullanabileceği kendilerine özel bir bahçeleri bulunacak. Oksizen Konakları'nda ayrıca her daireye ait 2 adet kapalı otopark bulunuyor.
222 metrekare 4+1 teras dubleks konutlarının 670 bin dolar, 287 metrekare 5+1 bahçe dubleks konutlarının ise 890 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Oksizen Konakları'nda müşterilere ödeme kolaylıkları da sağlanıyor.
 
Oksizen Konakları'nda teslim tarihine kadar 2009 yılının fiyatlarının geçerli olurken, peşin ödemeyi tercih eden kişiler, yüzde 10 indirimden faydalanabiliyor. Oksizen Konakları Sarıyer'de ayrıca, 120 aya kadar vade imkanı da sunuluyor.
Güzergahı açıklanan 3. köprüye 5 dakikalık mesafede konumlanan Oksizen Konakları'nda yaşayan sakinler, trafiğe maruz kalmadan Anadolu Yakası'ndaki lokasyonlara rahatça ulaşabilecek. Oksizen Konakları projesine oldukça yakın olan ve Yedi Tepe Yedi Tünel Projesi kapsamında hayata geçirilmekte olan Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli sayesinde ise Maslak'a da ulaşım rahatça sağlanabilecek.
 
Gerek merkezi konumlanması gerekse sunduğu konforlu yaşam alanları ile dikkat çeken Oksizen Konakları'na, Beşiktaş, Maslak hattında yaşayan aileler büyük ilgi gösteriyor. Şehir merkezinde güvenli bir ortamda, zengin sosyal imkanları kullanıma açan Oksizen Konakları Kemerburgaz, Kilyos, Zekeriyaköy, Tarabya ve İstinye civarında yaşayan aileler tarafından da talep görüyor.
 
 

Oksizen Konakları iletişim bilgileri
Web: www.oksizen.com
E-posta: info@sariyerpark.com
Tel: 0 212 552 12 12

  • Etiketler:

Yorum Yaz